PDA

View Full Version : Banner Pro.Wargods.ro



pitiku
05-02-2013, 09:17 PM
Max m-a rugat sa fac un banner pentru serverul meu
Text : Pro.WarGods.ro
Link model : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Lui max ii trebuie acest banner sa ma ajute cu server-ul

pitiku
14-02-2013, 09:59 PM
Max m-a rugat sa fac un banner pentru serverul meu
Text : Pro.WarGods.ro
Link model : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Lui max ii trebuie acest banner sa ma ajute cu server-ul

De o saptamana e cererea si nu se uita nimeni ?

[dnb]
15-02-2013, 01:32 PM
Asta se numeste cerere,am citit-o in prima zi cand ai postat dar nu pare a fii cerere, + ma ruga Max sa ii fac un banner si ii faceam,detalii,idei ceva?...nimic?

"Ma rugat max sa fac un banner pt serveru meu"...pai pe tine tea rugat sa faci...fa!!! daca spuneai sa facem sau max la fel..faceam...
Deci, ce sa inteleg?

pitiku
15-02-2013, 04:39 PM
Max mi-a zis sa fac o cerere cu bannerul aici ;) ! Pentru cultura ta ! De aceea esti desinger parerea mea . Sa te uiti la cererile postate . Max a spus sa postez aici deoarece am nevoie de banner pentru top ;) si rank ;)
Deci acum da`ti si tu o parere asa ca ... interes personal

Tiger
15-02-2013, 04:54 PM
Max mi-a zis sa fac o cerere cu bannerul aici ;) ! Pentru cultura ta ! De aceea esti desinger parerea mea . Sa te uiti la cererile postate . Max a spus sa postez aici deoarece am nevoie de banner pentru top ;) si rank ;)
Deci acum da`ti si tu o parere asa ca ... interes personal

In primul rand, iti remintesc ce ai scris:


Max m-a rugat sa fac un banner pentru serverul meu

Ti se pare cumva ca ceri ceva? Nu vad ca ai cere, ci vad obligatia ca tu sa faci acel banner.

In al doilea rand, poarta-te frumos! Nimeni nu este obligat sa-ti faca tie un banner sau altceva!

Sfat: Invata sa citesti de 2 ori ceva inainte de a comenta, nimeni nu este de vina pentru simplul fapt ca tu nu stii sa te exprimi!

pitiku
15-02-2013, 05:07 PM
Tiger . Max mi-a zis sa postez aici . Eu am discutat cu el pe mess ( yahoo messanger ) . El a zis sa postez si poate se uita cineva !
Nu inteleg de ce faceti atata caz doar pentru un banner al unui server al comunitatii . Eu nu mai zic nimic ...

[dnb]
16-02-2013, 11:36 AM
1. "Max m-a rugat sa fac un banner pentru serverul meu" ... Nu al dezamagii,fa acel banner!

2. Cum a spus si Tiger,nu e nimeni obligat sa iti faca,mai ales la cum te adresezi... Roaga pe altii designeri care mai sunt pe forum daca esti asa cu gura mare " Pentru cultura ta "

3. " Pentru cultura ta ! De aceea esti desinger parerea mea . Sa te uiti la cererile postate " Poftim mam uitat,am privit,vizualizat,vizionat etc...pentru cultura mea... (si asta nu se poate numii cerere,vezi model de cerere,poate iti da o idee!)

Bafta la photoshop si o zi frumoasa :)

pitiku
16-02-2013, 12:36 PM
;31915']1. "Max m-a rugat sa fac un banner pentru serverul meu" ... Nu al dezamagii,fa acel banner!

2. Cum a spus si Tiger,nu e nimeni obligat sa iti faca,mai ales la cum te adresezi... Roaga pe altii designeri care mai sunt pe forum daca esti asa cu gura mare " Pentru cultura ta "

3. " Pentru cultura ta ! De aceea esti desinger parerea mea . Sa te uiti la cererile postate " Poftim mam uitat,am privit,vizualizat,vizionat etc...pentru cultura mea... (si asta nu se poate numii cerere,vezi model de cerere,poate iti da o idee!)

Bafta la photoshop si o zi frumoasa :)
Mare desinger !

-=MaX=-
18-02-2013, 11:33 AM
Mda, omul a inteles ideea gresit, l-am trimis sa faca o cerere pentru banner. Nu pentru mine, ci pentru serverului lui. In fine, a degenerat discutia intr-un mod inutil.

[dnb]
18-02-2013, 03:28 PM
Stiu Max ce spui si credema ca faceam,pt ca imi face placere sa fac asa ceva,dar asta nu e cerere,nu asa se vorbeste...s-a ajuns unde nu trebuia dar nu mai spun nimic.

-=MaX=-
19-02-2013, 10:44 AM
da, va trebui sa faca o cerere dupa model si sa o formuleze mai cu bun simt

:locked: