PDA

View Full Version : Reclamatie th3fla



bLnnn
09-11-2019, 04:42 PM
Nick-ul tau: numele cu care joci CS : ツ亗bLn亗ツ
Varsta: vasta reala, nu minciuni: 17
Nick-ul admin-ului/player-ului: Numele din CS a celui caruia doresti sa ii faci reclamatie: th3fla
IP: IP-ul celui caruia vrei sa-i faci reclamatie : nu-l stiu
Ora si Data / harta: ora si data respectiv harta pe care s-au intamplat evenimentele: 16:25 09/11/2019
Motiv: motivul pentru care ati facut reclamatie: Deci pur si simplu il ajutam spunandu-i cine face scurt + ca unu' il facuse bul*ngiu iar el imi da gag... Ii spun sa ma mute de pe spec prin u@ ca eu aveam gag si sa nu dau retry dupa gag iar el imi da ban ... GG! Facerea de bine e fu*ere de mama...
Dovezi: copy-paste din consola , poze , demo etc. <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Daca aveti altceva de adaugat

~th3fla~
09-11-2019, 05:22 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>


Ii spun sa ma mute de pe spec prin u@ ca eu aveam gag si sa nu dau retry dupa gag iar el imi da ban
Mi-ai spus pur si simplu baga-ma, imi puteai spune muta-ma ct.

I-am dat gag pentru ca vorbea degeaba prin u@, raporta jucatorii dar nu faceau scurt.

mugurhaiduc
09-11-2019, 06:22 PM
Omule te-a avertizat să nu mai folosești u@. Pe langa asta ți-a cerut cumva ajutorul? Dacă nu, trebuia doar să aștepți să-ți dispară gagul și să-ți vezi de joc, nu să fi tu ajutorul fiecarui admin. Dacă un admin nu ar fi în stare să vadă niște bieți jucători care scurtează.. păi doamne ajută =/. Atunci la ce mai are gradul de admin?

WarGods | aLinoX
09-11-2019, 06:41 PM
Eu cred ca te-ai gandit ca nu mai ei grad dupa pozele care le-a pus thefla si ca sa te razbuni ai faci reclamatie .
Foarte josnic din partea ta, :contra:

Skidrowツ
09-11-2019, 09:03 PM
:contra: Stiu si eu comportamentul tau Bln, daca eram eu, era mai rau :))
Aviz adminilor. Daca il mai vedezi pe Paqianu pe server, faceti-i un wcd. <3 Din partea mea dati-i permanent, e a 3-a sau a 4-a oara cand nu da.

Tom Tiganu
10-11-2019, 03:16 PM
:contra: bln mai ti minte era mapa aceea green parca si de fiecare data cand te omoram ma injurai dai dovada de nesimtire cer un ban macar de 2 saptamani pentru bln si th3fla isi face treaba mult prea bine ca un copil ca tn altfel nu te pot numi sa ajuti tu +n a cerut ajutor

dizdani
10-11-2019, 04:44 PM
Eu cred ca te-ai gandit ca nu mai ei grad dupa pozele care le-a pus thefla si ca sa te razbuni ai faci reclamatie .
Foarte josnic din partea ta, :contra:


pe care*

@@
și deci i-ai dat gag că raporta jucători pe u@?
e:
ah ups, greșeala mea. Dacă raporta aiurea atunci ai procedat corect.

Black Matte
13-11-2019, 04:33 PM
:contra:

~TraNda~
14-11-2019, 02:45 PM
Reclamatie facuta din fustrare.
Veziti de jocul tau si nu o sa mai ai probleme
:locked: