PDA

View Full Version : Cerere Admin



bLnnn
09-11-2019, 04:01 PM
GRAD: Gradul dorit (din lista de jos de la Observatii): Helper
NICK: numele cu care joci pe server (toate): ツ亗bLn亗ツ
DATA NASTERII: ziua, luna si anul in care te-ai nascut (zz/ll/aaaa): 08/02/2002 (5020208)
VARSTA: varsta reala, nu minciuni: 17 fac 18 in feb
*ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam, urmat de [Original] sau [Crackuit]: <b>You have to register to ba able to see this link</b> [CS-ul e Original]
STEAM ID: scrie status in consola cand esti conectat pe server (ex: STEAM_0:1:12345678): STEAM_0:0:460306606
Adresa contact: o adresa de conctat : Pm Forum/ Instagram ionut_bln2002 / Facebook: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
EXPERIENTA: experienta in adminat : destula :)) am avut mai multe Sv in mai multe comunitati din Romania stiu majoritatea comenzilor :)
TIMP JUCAT: orele de pe server (le aflii scriind /ore in chat) <b>You have to register to ba able to see this link</b> dar cand dau /ore are 21 si ceva
PERIOADA: cand joci mai des (ziua, dimineata, seara, in weekend) Seara
PROMOVARE: In ce mod veti promova serverul? Donatii (in cont), Boost (sms la servicii de boosting), Reclama (reclame pe site-uri, facebook, afise, etc): Boost
Regulament citit? : Da/Nu : Da
Cuvantul cheie: Citeste Regulamentul! Acolo vei afla cuvantul !: ©he1e mamaliga

P.S: Stiu ca am avut conflictul ala cu Areku dar totul s-a rezolvat :)
Ty

WarGods | aLinoX
09-11-2019, 04:31 PM
:contra: @th3fla Pune imaginile.

~th3fla~
09-11-2019, 04:36 PM
:contra: Eu zic ca nu meriti nici macar slot pentru ca folosesti u@ degeaba, ti-am dat gag si foloseai u@ incontinuare, dupa ti-am dat ban. Dai vina pe alti playeri ca fac scurt si defapt nu fac. Si nici nu respecti regulamentul si mai faci si scurt.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

New:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Te frustrezi degeaba pentru un grad....
De cand se fac glumele pe u@?



))))))))))) da-mi o daovada ca fac scurt, iti zic ca ala te-a facut bul*ngiu si tu imi dai gag... te ajut ca faceau 5-6 scurt si ca sa nu zic pe chat ca dupa imi luam gag ... iti spun sa ma muti ca sa nu dau retry dupa gag iar tu imi dai ban ... GG vreau un demo in care sa demonstrezi ca eu faceam scurt... Ti-am zis de SADBOI si de celalat ca faceau, si le-ai dat slay cum poti zice ca mint?
Oricum am pus eu mai multe poze in reclamatie

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Mai si intrebi cand ti-a dat ban.
P:S: Paqianu si-a luat ban pentru scurt 3/3, SADBOI nu facea scurt, rogVAIV il stie pe Paqianu cu glumele lui proaste.

bLnnn
09-11-2019, 04:46 PM
:))))))))))))) da-mi o daovada ca fac scurt, iti zic ca ala te-a facut bul*ngiu si tu imi dai gag... te ajut ca faceau 5-6 scurt si ca sa nu zic pe chat ca dupa imi luam gag ... iti spun sa ma muti ca sa nu dau retry dupa gag iar tu imi dai ban ... GG :D vreau un demo in care sa demonstrezi ca eu faceam scurt... Ti-am zis de SADBOI si de celalat ca faceau, si le-ai dat slay cum poti zice ca mint?
Oricum am pus eu mai multe poze in reclamatie ;)

dizdani
10-11-2019, 04:52 PM
:contra: Eu zic ca nu meriti nici macar slot pentru ca folosesti u@ degeaba, ti-am dat gag si foloseai u@ incontinuare, dupa ti-am dat ban. Dai vina pe alti playeri ca fac scurt si defapt nu fac. Si nici nu respecti regulamentul si mai faci si scurt.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

New:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Te frustrezi degeaba pentru un grad....
De cand se fac glumele pe u@?




<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Mai si intrebi cand ti-a dat ban.
P:S: Paqianu si-a luat ban pentru scurt 3/3, SADBOI nu facea scurt, rogVAIV il stie pe Paqianu cu glumele lui proaste.

ups, nu știam că avem voie cu cs. nvidia pe sv.


<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>


ot: : contra: pune-te mai bine cu serverul, creezi prea multă agitație, iar asta duce la și mai multe controverse. Votează serverul, bagă o reclamă, poți chiar și să faci 'Școala WG' pentru credite extra. Aștept următoarea ta cerere curānd, succes.

~th3fla~
10-11-2019, 07:57 PM
ups, nu știam că avem voie cu cs. nvidia pe sv.


<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
<b>You have to register to ba able to see this link</b>


:) Este un cs nvidia e9 se CLEAN modificat de mine, pot face wcd uri de pe cs-ul asta de cate ori vrei tu.

Skidrowツ
10-11-2019, 10:27 PM
Trebuie sa-mi spun si aici parerea? :contra:

Tom Tiganu
11-11-2019, 07:24 AM
:contra: nici nu se mai merita sa spun de ce,spun decat atat nesimtire.

MagiCianu
11-11-2019, 04:03 PM
:contra:

Serujio
11-11-2019, 04:39 PM
:contra:

Black Matte
13-11-2019, 04:30 PM
:contra:

~TraNda~
14-11-2019, 02:43 PM
Respins. Rezolvati problemele de comportament. Incearca sa-ti vezi de jocul tau si sa nu mai provoci discutii si cearta, iar atunci totul va fi bine.
:locked: