PDA

View Full Version : Cerere SLOT SADBOI



WarGods | DaNy
05-11-2019, 07:31 PM
NICK: SADBOI
VARSTA: 14
*ID DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b> am Counter Strike-ul original de pe steam cumparat.
STEAM ID: STEAM_0:0:172714029
*ADRESA DE CONTACT:danicalinoiu@yahoo.com si danicalinoiu@gmail.com
PROMOVARE: Promovare pe facebook,instagram pe steam etc.

mugurhaiduc
05-11-2019, 07:42 PM
Ai niște glume proaste īn care folosești un limbaj pueril, dar să zicem... :pro: <b>You have to register to ba able to see this link</b>


De asta am vrut slot,deoarece sunt multi fani care isi pun numele SADBOI ,presupun ca il stii pe SADBOI,daca nu cauta pe youtube, nu zic cu rautate.

Edit: Ei bine poate ai dreptate cānd spui că multă lume folosește numele acela, īnsă īn poza pusă de mine știu sigur că tu erai pentru că spuneai că vrei să faci azi cerere slot. Din nefericire nu am poză si cu treaba aia.. dar ăsta e și motivul pentru care am facut ss la exprimarea ta pe server. Știam că o să-ți faci apariția pe forum, așa că am zis să te avertizez īn legătură cu limbajul tău chiar pe forum.

Īncă un edit: Azi am avut o discuție interesantă īn care ai īnceput să mă cerți pentru că nu i-am dat ban unui jucător care a refuzat wcdul, asta pentru că purtam o discuție cu el īncercānd să-i explic faptul că o să-l iau īncepānd de acum mereu la wcd deoarece eram aproape sigur ca avea wall, īnsă nu aveam nici un fel de dovezi. M-ai certat pentru că ți-am dat gag 3 minute ca să pot vorbi cu omul acela fără să mă īntrerupi , după care ai īnceput cu chestii cum că nu aș știi eu cine ești. Părerea mea rămāne tot :pro: , īnsă de acum te rog să mă lași să-mi fac treaba, fără să intervi, fără să īncerci să-mi explici cum e mai bine să procedez, și fără să imi mai sari īn cap că ești tu cine știe cine. Nu sunt de două zile pe comunitatea asta. Am și ss-uri cu conversația īnsă nu cred că are rost să fac expoziție aici. Le voi păstra īn caz de nevoie.

WarGods | aLinoX
05-11-2019, 07:43 PM
:pro: Bine ai revenit!

WarGods | DaNy
05-11-2019, 08:26 PM
Ai niște glume proaste īn care folosești un limbaj pueril, dar să zicem... :pro: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

De asta am vrut slot,deoarece sunt multi fani care isi pun numele SADBOI ,presupun ca il stii pe SADBOI,daca nu cauta pe youtube, nu zic cu rautate.

~th3fla~
05-11-2019, 11:15 PM
:pro: Deocamdată esti ok.

P.S: Daca ai un canal de YouTube nu ar strica sa ne faci o promovare:)

Edit: Nu te mai baga in vorba adminilor, mugurhaiduc i-a cerut wcd la unu si tu tot te bagai si ziceai ca se da ban pt 5000 min pt no wcd, MAI CITESTE REGULAMENTUL!

Skidrowツ
05-11-2019, 11:53 PM
:pro: succes.

WarGods | DaNy
06-11-2019, 12:36 AM
:pro: Deocamdată esti ok.

P.S: Daca ai un canal de YouTube nu ar strica sa ne faci o promovare:)

Am avut canal de youtube cu un 1000 abonati dar mi l-au inchis deoarece am spamat un video,dar defapt nu am spamat.Ce sa facem,daca il mai aveam faceam cu mare placere

WarGods | DaNy
07-11-2019, 11:54 AM
Ai niște glume proaste īn care folosești un limbaj pueril, dar să zicem... :pro: <b>You have to register to ba able to see this link</b>



Edit: Ei bine poate ai dreptate cānd spui că multă lume folosește numele acela, īnsă īn poza pusă de mine știu sigur că tu erai pentru că spuneai că vrei să faci azi cerere slot. Din nefericire nu am poză si cu treaba aia.. dar ăsta e și motivul pentru care am facut ss la exprimarea ta pe server. Știam că o să-ți faci apariția pe forum, așa că am zis să te avertizez īn legătură cu limbajul tău chiar pe forum.

Īncă un edit: Azi am avut o discuție interesantă īn care ai īnceput să mă cerți pentru că nu i-am dat ban unui jucător care a refuzat wcdul, asta pentru că purtam o discuție cu el īncercānd să-i explic faptul că o să-l iau īncepānd de acum mereu la wcd deoarece eram aproape sigur ca avea wall, īnsă nu aveam nici un fel de dovezi. M-ai certat pentru că ți-am dat gag 3 minute ca să pot vorbi cu omul acela fără să mă īntrerupi , după care ai īnceput cu chestii cum că nu aș știi eu cine ești. Părerea mea rămāne tot :pro: , īnsă de acum te rog să mă lași să-mi fac treaba, fără să intervi, fără să īncerci să-mi explici cum e mai bine să procedez, și fără să imi mai sari īn cap că ești tu cine știe cine. Nu sunt de două zile pe comunitatea asta. Am și ss-uri cu conversația īnsă nu cred că are rost să fac expoziție aici. Le voi păstra īn caz de nevoie.

Dupa cum se poate vedea nu doar eu am intervenit in discutiile altor playeri.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
In acest ss <b>You have to register to ba able to see this link</b> se poate vede conversatia cu mine si rogVAIV.Eu i-am spus ca persoana care trebuia sa faca WCD a facut misto de el,si rogvaiv a spus ca si el a facut misto de el.

Nu doresc sa se ajunga prea departe cu aceasta discutie.Eu stiu ca,cand am fost admin si eu pe classic si gungame daca il puneam la WCD si nu il facea in 5 min sau 10 isi lua BAN player-ul respectiv,eu stiam ca asa se procedeaza.In fine,nu vreau sa se ajunga urat,toata treaba asta.Imi cer scuze pentru deranj.

EDIT: Am vrut sa zic ca,daca player-ul respectiv nu facea WCD si se scuza ca nu poate sa il descarca si ca are virusi,atunci poate isi lua ban.

MagiCianu
11-11-2019, 04:01 PM
:pro: slot

~TraNda~
14-11-2019, 02:40 PM
Acceptat. Lasa-mi PM cu nick si pass.
:locked: