PDA

View Full Version : Sloturi



[TS]Kartush
03-11-2019, 07:34 PM
Salut ,
Ma bucur ca serverul a inceput sa prinda viata asa cum mi-am dorit -> Click1 (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) , Click2 (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Daca pe viitor o sa fie la fel , e destul de bine sa marim sloturile de la 24 la 28 sau 32 .
Astept parerile voastre !

~HYXUL~
03-11-2019, 07:56 PM
Idea e buna, dar trebuie si un staff pe masura. Azi cand ma jucam pe gg erau 20 de player pe server si era mapa fy_snow…

[TS]Kartush
03-11-2019, 07:57 PM
Idea e buna, dar trebuie si un staff pe masura. Azi cand ma jucam pe gg erau 20 de player pe server si era mapa fy_snow…

Eu unul , avand un servici sunt activ mai mult pe forum . Pe joc cand sunt acasa sunt dedicat pentru acest server .
In functie cum imi permite timpul , dar am nevoie si de colegi .

~HYXUL~
03-11-2019, 08:19 PM
Kartush;248917']Eu unul , avand un servici sunt activ mai mult pe forum . Pe joc cand sunt acasa sunt dedicat pentru acest server .
In functie cum imi permite timpul , dar am nevoie si de colegi .

Nu vreau sa te condemn dar din ce am vazut in lista staff sunt relativ putini care sa aiba acces la comenzile de baza (inclusive ban), iar din cei de acolo e imposibil sa fie mereu cativa on pentru a avea grija de server.

~TraNda~
03-11-2019, 08:21 PM
Serverul a inceput sa o duca bine, asta fiind meritul staff-ului si meritul lui Tiger, pentru parteneriatul cu cei de la gametracker.lt


Idea e buna, dar trebuie si un staff pe masura. Azi cand ma jucam pe gg erau 20 de player pe server si era mapa fy_snow…
Am facut un mic "studiu" si pe hartile mici stau cei mai multi playeri

[TS]Kartush
03-11-2019, 09:46 PM
Da...
Din ce am observat astazi , am stat on toata ziua cat si pe forum cat si pe joc .
Hartile mici sunt mai apreciate pentru se vor termina mult mai repede .
Daca se poate sa fie eliminate hartile cu zone mari , eu unu as fi de acord .
Bineinteles , e o parere de a mea .

~TraNda~
28-11-2019, 09:56 PM
Serverul este pe 32 de sloturi
:locked: