PDA

View Full Version : cerere upgrade -=yNt=-



-=yNt=-
04-02-2013, 11:10 AM
GRAD: Manager
NICK: -=yNt=- ,mai am vreo 2 sar nu are rost sa l-e mai pun k nu am niki 5 ore pe el
VARSTA: 15-16
ID DE STEAM: ynt136
STEAM ID: STEAM_0:0:1091865553
ID DE MESSENGER: ynt_ionutz@yahoo.com
EXPERIENTA: "destula"
TIMP JUCAT: link ore (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
PERIOADA: cand am timp
MOTIV: ....
CUNOSTIINTE: scriptez pluginuri,incerc sa fac rost de pluginuri noi ,marfa pentru serverele wargods ,deja am doua posturi cu pluginuri Dovada (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
PROMOVARE: Daca imi merge afacerea dau boosturi (sau ii dau bani lui max pentru hosting)

katalin
04-02-2013, 11:21 AM
amice tu cu 27 de ore vrei upgrade eu nu sunt de acord CONTRA

-=yNt=-
04-02-2013, 07:33 PM
Bai katalin .... tu esti ca "musca pe caciula" (si nu o zic numai eu) eu vreau un upgrade si atat .Iar eu cred ca o sa am o sansa sa primesc up pentru ca "banii vorbesc"

AnOnIm
04-02-2013, 08:14 PM
Tin sa comentez aici . Ai zis ca "banii vorbesc" ,fi tu smecher sa vezi atunci ce upgrade primesti. Nu joc extrem de des pe gungame ,doar foarte tarziu seara,dar nu asta e important . Ca sa iti raspund si eu frumos ,VREM "FAPTE ,NU VORBE !" .
BAFTA!

AnGeL | Pro (W_^)
04-02-2013, 09:19 PM
MOTIV: ....



Imi poti spune si mie ce motiv e asta? "...." Pana acum n-am mai vazut la vreo cererea un asemenea motiv.



PROMOVARE: Daca imi merge afacerea dau boosturi (sau ii dau bani lui max pentru hosting)

Aham... Deci tu ne spui aici ca daca vei primi gradul dorit vei dona sau vei ajuta la hostarea gungame-ului .. Cum spune ano: Lasa vorbele si vin-o cu fapte :)



TIMP JUCAT: link ore (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)


Cam putine ore pentru un grad atat de mare. Si citeste bine modelul de cerere admin / slot acolo scrie la gradul Manager: Boosturi + reclama . Eu nu vad sa fi dat vreun boost pana la ora actuala.

In concluzie CONTRA. Manager este un grad destul de mare inainte de Co-Owner. Vad ca de la administrator ai sarit direct la manager , nu esti si tu modest deloc.

-=yNt=-
05-02-2013, 08:50 AM
Dovada Boost (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) Te uiti si tu la lista de boost
Si o sa mai urmeze, acel "....." inseamna ca "interzic accesul playerilor cu cod" ,sa asigur linistea,etc (dar nu l-am mai scris ca era de la sine inteles) :| Greseala mea
si in legatura cu orele astea sunt doar cu -=yNt=- (dupa cum observi) ,iar cu jUst_nIc3 am avut un nr de ore considerabil ,dar din pacate pentru mine s-au resetat rank-urile
Mai ai ceva nelamuriri?

C@mp3R
05-02-2013, 11:30 PM
:contra: Un grad cam maricel din partea ta am vazut doar 1 boost. Daca ar fi sv full as mai zice dar nici chiar asa mare.