PDA

View Full Version : Add Ban "Euu,cristi boss"



Tom Tiganu
27-10-2019, 01:41 PM
NUME: Euu,cristi boss,MArius Patrasc tommy(juca cu mai multe nume ii tot dadeam kick)
IP: 82.77.190.63 ,
DATA: 10/27/2019
HARTA:fy_snow
MARTORI: Toxic
DOVEZI: Dovezi cu fapta jucatorului:<b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI:am mai multe demo uri dar unde tot am facut la playeri am prea multe dar daca este neaparat nevoie sa le prezint si pe acelea nu-i problema

wG|Costy^^
27-10-2019, 01:49 PM
Ala e Ip ul meu ma, ai înnebunit?

Tom Tiganu
27-10-2019, 01:59 PM
a deci tu erai cu wall si aim te pupacesc daca tot spuneai ca n ai cod ah,toxic imi e martor ca el ti a dat ban pe respawn aparent din nou parca morpheus ti a dat odata aveam eu dovada sa arat ca morpheus ti a dat pe drept ban,dar era deja t/c,si apropo lbj acela ma "***" pe toxic "****" toxic si asa mai departe nu e frumos copile pretindeai ca esti black mattle de pe dr,rogvaiv si asa mai departe totul se leaga acm stiai de cererea mea totul ,tu esti codatu

wG|Costy^^
27-10-2019, 02:05 PM
a deci tu erai cu wall si aim te pupacesc daca tot spuneai ca n ai cod ah,toxic imi e martor ca el ti a dat ban pe respawn aparent din nou parca morpheus ti a dat odata aveam eu dovada sa arat ca morpheus ti a dat pe drept ban,dar era deja t/c,si apropo lbj acela ma "***" pe toxic "****" toxic si asa mai departe nu e frumos copile pretindeai ca esti black mattle de pe dr,rogvaiv si asa mai departe totul se leaga acm stiai de cererea mea totul ,tu esti codatu

:))
edit:pedeapsa aspra?... afk draga tu du te si fa posturi aiurea ca numa asta stii sa faci
afk esti vai de capu tau:)) daca eu sunt fraier atunci tu esti rege peste ei,nimeni nu te suporta facalet

WarGods | aLinoX
27-10-2019, 02:13 PM
Eu zic sa primeasca o pedeapsa aspra wG|Costy^^
pentru asta.
EDIT : Credema ca ignor fraierii de acuma.

~TraNda~
27-10-2019, 08:08 PM
Nu era acest Costi (wG|Costy^^). Se pare ca cineva din "prietenii" tai te vrea banat pe comunitate. Cumva iti duplica IP-ul. Ai grija cui ii dai IP-ul tau

Edit:
Vina mea. Excesul de incredere face victime. Toate cele intamplate azi si toti cei prinsi codati au fost Costy si N0l1m1t.

wGods | Toxic
28-10-2019, 10:59 PM
Banati.
:locked: