PDA

View Full Version : Cerere Avatar



Tom Tiganu
23-10-2019, 08:06 PM
Tip: Avatar
Dimensiune:sa o pot pune pe forum si discord
Imagine/Render(optional, daca aveti o anumita preferinta, de preferat sa puneti link):-
[OBLIGATORIU]Tema(ex: gaming, abstract, vintage, girl, etc.)(asta numai in cazul in care NU ati atasat nici o imagine/render):stil de tigan cv cu tom tigan stil nu stiu vreau cv unic surprindeti ma voi
Text: Tom tiganu
Culoare predominanta:-
Font:comic
[OBLIGATORIU]Watermark-ul dorit(Sa iti alegi ce vrei sa scrie, ex. WarGods.Ro, wGods sau un subforum dorit): respawn.wargods.ro
Alte detalii:folositi va imaginatia sa faceti un tigan fericit trezel ti familia ve :X

k1dda
23-10-2019, 10:56 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Tom Tiganu
24-10-2019, 10:09 AM
k1dda imi place dar nush e prea vazuta poza aceasta uite a si vrea cv cu tom in el sti tom din tom si jerry da sa fie mafiot si respawn.wargods.ro sa fie mai mic intr un colt nu asa mare

WarGods | aLinoX
24-10-2019, 02:10 PM
Din ce stiu si eu nu ai 50 de posturi pe forum. N/O/I/S/E t/c.

{???}
24-10-2019, 03:11 PM
Din ce stiu si eu nu ai 50 de posturi pe forum. N/O/I/S/E t/c.

Te-aș ruga sa taci din gura dacă nu stii ce vorbesti, pe această secțiune ti-as da warn dar te scap cu vederea.

N/O/I/S/E
24-10-2019, 07:02 PM
Imi cer scuze dar nu am gasit nici o poza mai ok cu tom and jerry. Am ales o imagine mai interesanta pentru tine. Sper ca iti place.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Tom Tiganu
24-10-2019, 07:12 PM
super tare arata foarte bine,daca era un pic mai mare nu stiu daca incape pe forum oricum multumesc foarte mult pt munca depusa,dar tot a si fi vrut uite cv in genu ca poza ta noise dar nu mai conteaza merge si asa doar ca un pic mai mare sa pot pune pe forum

N/O/I/S/E
24-10-2019, 07:13 PM
Pot sa fac ceva asemanator. O sa incerc sa vad ce iese, o sa revin cu edit la topicul asta.
Si imaginea este marimea maxima pe care o accepta forumul, nu o sa fie nici o mica problema. O sa arata bine oricum.

Poftim:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

{???}
24-10-2019, 09:35 PM
:locked: A primit ce a vrut