PDA

View Full Version : Cerere unban pokestar



pokestar
22-10-2019, 01:49 AM
UNIQUE ID:
NUME: pokestar;
IP (OPTIONAL): 109.103.173.37
ID-URI DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Stiu pentru ce am luat ban, fake WCD, am mai platit o taxa pentru asemenea chestie, ban-ul este luat in 2018, si chiar as vrea sa iau unban, normal nu pe gratis dar macar sa mi se reduca grad-ul, deoarece nu vreau sa mai fiu catalogat drept codat sau multe alte chesti, cred ca am mai multe steam-uri, insa nu le mai stiu,cred ca si ca uniq id-uri e posibil sa apara 2,doar este posibil. Multumesc pentru timpul acordat, sper sa se poate rezolva.

Tiger
22-10-2019, 10:32 PM
Data trecuta ai fost banat cu grad 2, ai platit taxa de grad 2. Stiai consecintele, stiai ce se intampla.

Iti (re)amintesc:

Taxa de unban creste gradual daca un jucator este banat de mai multe ori pentru aceeasi fapta.

Taxa de unban de aceasta data, nu este de grad 5 (cum ar fi trebuit sa fie pentru ca ai intrat cu fake wCD), ci grad 6.

pokestar
22-10-2019, 11:25 PM
Dar este banat wCD-ul pe aceeasi fapta, prima data stiu ca mi-am schimbat uniqid-ul.Si intrebarea este eu voi lua vreodata ban gratuit? sau macar mi se va mai scade din grad?

Tiger
23-10-2019, 12:52 AM
NU vei putea primi in veci unban gratuit pentru acest grad. In momentul de fata poti primi doar un grad reducere la fiecare 6 luni de la data primirii ultimului ban, iar de fiecare daca cand primesti un nou ban acest contor ti se reseteaza.