PDA

View Full Version : Retragere Costy^^



wG|Costy^^
19-10-2019, 08:31 AM
Nume: QxQ.dll | Costy^^
Durata: Permanent
Motiv:Nu mă consider capabil de a continua cu acest grad,și vreau să fie dat cuiva cu mai multă experiență care chiar știe cum și ce.
Mentiuni:-

Anghelos
19-10-2019, 08:42 AM
Iar raman singur pe aici?....hmmmm....nu e nimic...eu nu voi renunta...

wG|Costy^^
19-10-2019, 08:50 AM
Īmi pare rău

N/O/I/S/E
19-10-2019, 09:25 AM
Bro, nu este chestia ca nu ai expeienta, cunosc persoane care au mult mai putina experienta decat tine si totusi au niste servere plin de oameni. Experienta o dezvolti pe parcurs ca toti ceilalti. Tot ce trebuie sa faci este sa te implici si sa iti dai silinta sa descoperi.Ce vreau eu sa spun este ca nu te-a ales Lion degeaba sa fii Ownerul acestui server. Ma rog, daca tu consideri ca nu e de tine si vrei sa renunti asa usor, iti spun Bafta!

~TraNda~
19-10-2019, 10:54 AM
Nu pot sa zic altceva decat ca m-ai dezamagit. Ti-am acordat o sansa cu deplina incredere iar tu i-ai dat cu piciorul. A doua oara nu se va mai intampla asta.

Edit:
Cat despre experienta, nu cred ca a venit nimeni invatat aici. Nici eu cand am prelua dr-ul nu aveam experienta si mai ales cand am primit administrator pe forum. Lucrurile astea le-am invatat pe parcurs, am pus intrebari, am mai citit si eu si astfel am reusit sa stiu cate ceva. Nimeni nu le stie pe toate.
:locked: