PDA

View Full Version : Probleme CHAT !



Black Matte
18-10-2019, 11:00 PM
Va salut,probabil cu totii aveti probleme cu chat-ul. Adica pur si simplu vezi ca un player tasteaza singur,concluzia ca nu apar toate mesajele de la jucatori.Nu cred ca e nevoie de dovezi,stiu de multe cazuri care au problema aceasta si probabil o sa confirme.

mugurhaiduc
18-10-2019, 11:19 PM
Īți dau dreptate. De multe ori mi s-a īntāmplat īn ultimele 2 zile să nu pot vedea ce se scrie īn totalitate pe chat. Am auzit că unii spun că au problema asta de cānd s-a adăugat textul verde pentru vip.. mie mi se īntamplă asta doar de cateva zile.

~TraNda~
19-10-2019, 11:03 AM
Am schimbat pluginul de ghostchat, sa-mi spuneti daca mai apar probleme

mugurhaiduc
23-10-2019, 07:36 PM
Problema tot persistă. Nu cred că are rost să vin cu dovezi.. e doar un chat īn care vorbesc singur, și mă trezesc cu un mesaj pe u@ īn care īmi spune ceva, și īmi dau seama ca nu vad chatul =/. Īncă o chestie. Am observat ca adminii/sloturile vad ce scriu pe chatul normal īntre ei, dar nu văd ce scriu jucătorii.

~TraNda~
23-10-2019, 08:11 PM
Am scos vip green chat, s-ar putea sa fie de acolo. Sa imi ziceti daca apar sau nu probleme

~TraNda~
15-11-2019, 07:23 PM
Am scos vip green chat, s-ar putea sa fie de acolo. Sa imi ziceti daca apar sau nu probleme

Vad ca nu s-a mai plans nimeni
:locked: