PDA

View Full Version : Cerere Avatar rogVAIV



mugurhaiduc
13-10-2019, 03:52 PM
Tip: Avatar
Dimensiune: 170x200px
Imagine/Render: -
[OBLIGATORIU]Tema: abstract
Text: rogVAIV
Culoare: Negru si poate un mov mai īnchis, sau altă culoare aleasă de voi.
Font: Graffiti
[OBLIGATORIU]Watermark-ul dorit: wGods
Alte detalii: Vă puteți lăsa imaginația să curgă.. chiar nu am pretenții. Sunt sigur că aveți mai multă imaginație decāt mine. :))

N/O/I/S/E
13-10-2019, 05:25 PM
Iti spun sincer, am fost lipsit de imaginatie, am incercat sa fac ceva simplist cum iti place tie. Nu am vrut sa il incarc cu efecte. Daca este ceva de modificat spune-mi.

Before:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
After:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

mugurhaiduc
13-10-2019, 05:54 PM
Arată perfect ! Nu știu de unde știai că-mi plac imaginile simple, dar daca nu greșesc.. e obligatoriu sa pui watermark-ul ''wGods'' mai nou.. nu? ''watermark-ul dorit precum "wargods.ro" va fi adaugat obligatoriu de catre designer''. Aș dori să nu se īnchidă topicul pānă nu se clarifică treaba. :)
Uită-te putin la modelul de cerere imagini, si citește regulamentul. Nu știu dacă am citit eu greșit , sau pe grabă , dar cred ca e obligatoriu să pui wGods, WarGods etc īn acea imagine
Am să folosesc avatarul acesta pānă ce apar noutăți. Dacă va fi nevoie īl voi schimba.

N/O/I/S/E
13-10-2019, 05:58 PM
Uitate mai atent :)) cred ca m-am chinuit vre-o 10 minute sa il pun undeva sa nu strice imaginea si sa abata destul la ochi, asta a fost singura mea alegere. Oricum, imaginea o sa se redimisioneze mai mare cand o pui la avatar.
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Si am stat desul timp sa imi dau seama ca iti plac lucrurile simple :))

mugurhaiduc
13-10-2019, 06:00 PM
Īmi cer scuze pentru daltonismul meu.. eu nu văd nimic acolo XD. Mulțumesc īncă o dată pentru avatar. :)

N/O/I/S/E
13-10-2019, 06:05 PM
Nu este nevoie sa iti ceri scuze. Ma bucur ca te-am ajutat.
Dupa cum zice regulamentul:



odata ce ati pus o creatie postata, la avatar sau semnatura, va fi luat in considerare ca ati ales deja si se va inchide topicul respectiv



Daca mai are cineva vre-o lucrare facuta pentru el, sa imi dea pm ca sa redeschid topicul.
Multa bafta!
:locked: