PDA

View Full Version : UnBan AREKU



AREKU
11-10-2019, 11:52 PM
NUME: AREKU
IP: *la cerere*
VARSTA: 16 ani
STEAM ID: STEAM_1:0:389170143
ID DE STEAM:-
DATA: 11/10/2019
ORA: aproximativ 23:30
HARTA: dr_arctic
ADMIN: QxQ.dll | [B.Wolf]Costy^^
ADMINII PE SERVER: Black Matte
MOTIV: Cfg
DOVEZI: in cazul in care acestea exista (poze, demo, copie din consola...):- (Am vrut sa dau CS-ul in window ca sa pot face ss la consola cu detaliile banlului dar cand am facut asta mi s-a resetat tot jocul)
MENTIUNI: Nu mai jucasem deathrun de 3-4 ani, am intrat saptamana asta din cauza nostalgiei. Cred ca aveam vreo 5 ore jucate. Eram pe server, pe mapa dr_arctic, imi vedeam de treaba pe acolo cand adminul mi-a cerut un wcd. Am stat sa fac wcd-ul, iar apoi mi-a precizat faptul ca am ceva cfg-uri interzise in cs. Nu prea stiu nici acum care e faza, eu am luat un cs piratat de pe google si am dat direct play :)) Mi s-a mai spus si sa las aceste doua fisiere in cererea de unban: <b>You have to register to ba able to see this link</b> Nu stiu care a fost mai exact greseala facuta de mine dar o sa banuiesc ca nu e voie cu Counter-Strike piratat =))) Bafta si numai bine

wG|Costy^^
12-10-2019, 01:14 AM
Daca se vor verifica si sunt curate,primesti unban.

Edit:Totul e ok AREKU da-mi te rog ip ul tau
Edit2:Oricum ți-a expirat, T/C

Skidrowツ
12-10-2019, 01:24 AM
Pai, acele doua cfg uri sunt suspecte și acum doar aștepți să fie verificate, iar dacă acestea sunt curate, iei unban și poți să te joci liniștit :))

Tiger
12-10-2019, 08:23 PM
awp.cfg - awp fast-zoom cfg - blacklistat -> se poate considera curat pe dr
cs.cfg - whitelistat -> curat

~TraNda~
15-10-2019, 06:24 PM
Banul a expirat. Ai grija sa stergi cfg-urile blacklistate.
Chiar daca nu ajuta cine stie ce la deathrun, intr-un duel cu awp poate fi considerat un avantaj. Data viitoare daca mai ai cfg-urile alea ai ban permanent
:locked: