PDA

View Full Version : Unban silent.exe



silent.exe
09-10-2019, 09:21 PM
NUME: silent.exe
IP: 188.99.120.169
VARSTA: 20 de ani
ID DE STEAM: STEAM_1:1:240240178
DATA: 09.10.2019
ORA: 21:01
HARTA: de_dust2_2006
ADMINI PE SERVER: STEAM_1:1:196342445 (G0d) și STEAM_1:1:130117473 ({???})
MOTIV: am fost banat pe needrept, mi s-a spus că aș fi o persoană cunoscută și m-au banat pe degeaba pe numele a unui player numit blue.
DOVEZI: nu am ce dovedi pe motiv ce mi-am luat ban aiurea fară să fiu verificat.
MENTIUNI: -

Multumesc frumos
silent.exe ;)

{???}
09-10-2019, 09:22 PM
Ai avut 5 minute sa faci un WCD, tu continuai sa intrii la playeri. Si, ai primit ban, ai intrebat ce e ala wcd si ti-am spus prin /infowcd dar ai tinut-o cu a ta.

Sunt martor! Nu admin!

silent.exe
09-10-2019, 09:25 PM
Si eu am spus frumos ca nu stiu ce este... in fine intru si eu din an in pasti pe joc si mă da-i tu pe motiv de nimic aiurea insa īți fac și dovadă să vezi că nu am nimic. :D

Și apropo nu īmi pasĂ ce eȘti cĂ martor ori admin!!!

--------------- Added after 3 minutes ---------------

Plus că tu ai un VAC ban pe contul tău de steam :))

--------------- Added after 5 minutes ---------------

poftim dovada și aș dori unban!!
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Multumesc anticipat!

~TraNda~
09-10-2019, 09:37 PM
ID DE STEAM: STEAM_1:1:240240178
Asta e Steam id-ul tau: STEAM_0:1:240240178

mugurhaiduc
09-10-2019, 09:43 PM
Si ce dovadă ne-ai arătat acum? Că ai inchis cs-ul , șters ce aveai probabil in config/csstrike și ai facut un wcd ca să ne areți că ești curat? De ce nu l-ai făcut prima dată? Si acum cumde ai știut ce e ăla wcd, dar prima dată cānd ți s-a cerut nu ai știut. M-am uitat in banlist si banul tău e de doar 20 de ore. Mai mult ca sigur vei mai fi luat la wcd. :)

silent.exe
09-10-2019, 09:57 PM
Nu joc cu coduri lol :))... am levelul 20 pe steam si counter 1.6 joc curat, am tot packetul de la valve, nu as avea de ce sa bag hack ori ceva sa ma ajute sa joc..
apropo unde am gasit programul ma-m informat si eu pana la urma este dreptul meu... inca ceva as dori unban plus de asta nu stiu ce spui tu ca am fost banat acum 20 de ore ca eu sunt in Germania si cum am spus ban-ul a fost dat la 21:01 ora Romaniei..

da este steam-id al meu

wGods N0l1m1t
09-10-2019, 10:02 PM
Hm nu m ai anuntat ca ai facut wcd
In plus eu tot iti ceream un wcd si bagai strambe: ce i ala?
Ban ul este meritat, daca o sa iti mai cer un wcd iar tu nu imi dai vei lua mai mult ban!
Daca de 3 ori iti cer wcd si nu te conformezi sa il faci la timp sa nu te gandesti ca mai joci vreodata
Eu sunt :contra: pentru unban, sa astepte pana expira

silent.exe
09-10-2019, 10:33 PM
esti funny baiatule, dupa ce ca ma dai drept nu stiu ce player si nu ti-am dat importanta mai si suferi... :))

tu esti devina ca nu ti-am dat importanta si daca tu nu ai fost in stare sa astepti macar 3 min sa dau ala nu e vine mea ci a ta ca nu ai asteptat, cum ai spus sa dau dupa 30sec ban pentru nimic, suferi de admin si plus de asta tu nu ai ce sa spui ca sunt nu stiu ce player pe nume blue :)), te-am pupat

wGods N0l1m1t
10-10-2019, 12:00 AM
esti funny baiatule, dupa ce ca ma dai drept nu stiu ce player si nu ti-am dat importanta mai si suferi... :))

tu esti devina ca nu ti-am dat importanta si daca tu nu ai fost in stare sa astepti macar 3 min sa dau ala nu e vine mea ci a ta ca nu ai asteptat, cum ai spus sa dau dupa 30sec ban pentru nimic, suferi de admin si plus de asta tu nu ai ce sa spui ca sunt nu stiu ce player pe nume blue :)), te-am pupat

O dam pe engleza frate? Vorbeste naibii limba romana taran ce esti. Tu ai zis ca nu stii ce e ala wcd si ??? ti a spus ce sa faci, tu ne ignorai pe amandoi.
Scuze de limbaj, am avut o zi grea si eram tensionat:)

{???}
10-10-2019, 12:35 AM
esti funny baiatule, dupa ce ca ma dai drept nu stiu ce player si nu ti-am dat importanta mai si suferi... :))

tu esti devina ca nu ti-am dat importanta si daca tu nu ai fost in stare sa astepti macar 3 min sa dau ala nu e vine mea ci a ta ca nu ai asteptat, cum ai spus sa dau dupa 30sec ban pentru nimic, suferi de admin si plus de asta tu nu ai ce sa spui ca sunt nu stiu ce player pe nume blue :)), te-am pupat

Acum ne flexam a?

Ti-o zic direct, dacă ai arfe de pro player, cara-te de aici.

Am 3 conturi de steam iar pe unul am un VAC acum 4 ani!!! (PE Tf2)

Si in legatura cu gameplayul tau de pro player, iti sărea tinta stanga dreaptă pe orice arma, le stiai pe toate pānă ai ajuns la test WCD, unde nu mai stiai nimic erai copilul nopții.

Eu zic sa lasi off-topicul deoarece ulterior te vei alege cu ban si pe forum, așteaptă verdictul si gata.

QuitKNZ
10-10-2019, 10:22 AM
:contra: ce pot sa mai zic :))

F0rS3ti
10-10-2019, 11:15 AM
Si eu am spus frumos ca nu stiu ce este... in fine intru si eu din an in pasti pe joc si mă da-i tu pe motiv de nimic aiurea insa īți fac și dovadă să vezi că nu am nimic. :D

De ce spui ca nu stii ce este WCD? Ai mai facut acu 1 an un scan cu WCD ...sau nu-ti mai aduci aminte?
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

silent.exe
10-10-2019, 01:13 PM
nu mai imi aduceam aminte ce este ca nu prea stau pe cs 1.6 intru mai rar...

--------------- Added after 3 minutes ---------------

si ai grija cum vorbeste ăsta că nu ne cunoastem si nu ai dreptul sa ma jignesti, pampalaule ce esti dai ban pentru nimic suferi ca te luam asa ez si mai faci si gura mare pe forum saracule, prapaditule ce esti pff imi vorbesti tu mie de sus, ai avut sanchi o zi proasta, ce imi pasa mie de ziua ta proasta, toti au zile proaste insa nu face pe inteligentu, daca vrei sa o dai cu mine parte in parte o dam, nu bate tu din tastataura ca ai fi tu aici ala cu probleme si necazuri, pentru mine esti un zero.. ;))

normal saracule pe cand te-am luat ai inceput si tu sa suferi imediat, acum faci la fel :)))

--------------- Added after 3 minutes ---------------

Si voi ceilalti cu contra nici nu erati pe server sa vedeti cine a inceput si scrieti contra normal sunteti si voi o mana de oamenii gata spuneti contra, nici nu luati masuri.. asa-i romanul :))

--------------- Added after 2 minutes ---------------

in fine nu inteleg ce atata tam tam, inloc sa inchideti topicul si punct
nu se ia nicio masura si se vorbeste din stanga si din dreapta degeaba..

de ban-ul tau pana la urma nu mai pot pe forum mi-e indiferent, oricum atata timp cat ti-am dat-o la cs 1.6 suferi in contiuni si da se vede ca nu se masuri ;)

k1dda
10-10-2019, 02:17 PM
Sunt convinsa ca ți s-a explicat cum sa faci un wcd. Altă data vei știi ce trebuie sa faci. Și ai grijă la limbaj si tu, si n0limit. Nu mai are rost sa spun altceva.


:locked: