PDA

View Full Version : Retragere N0l1m1t



wGods N0l1m1t
01-10-2019, 05:40 PM
USERNAME: wGod | N0l1m1t
DURATA: permanent
MOTIV: Nu imi vad rostul de a mai ramane in aceasta comunitate, ma simt fara rost aici, nu o sa imi fie lipsita retragerea ca doar nimeni nu mi a apreciat acel efort decat doua persoane, le multumesc
mult lor, si lui Lion pentru a doua sansa oferita k1dda wickedSick
MENTIUNI: ma retrag definitiv,servere tot tot si puteam sa mai fac un post pentru asta dar neh, nu se merita. Succes tuturor. Sa mi se scoata aceste grade! Pace tuturor.

k1dda
01-10-2019, 05:54 PM
Ai grija, succes in continuare. Pup����

~th3fla~
01-10-2019, 06:03 PM
Suces! Sper sa te reintorci dupa ceva timp...

~HYXUL~
01-10-2019, 06:09 PM
Eu zic sa te mai gandesti inainte sa faci retragere fiindca poate vei regreta. Cred ca toti cei care au ajuns undeva in aceasta comunitate s-au gandit la o retragere macar o singura data, dar ceea ce i-a adus unde sunt acum este faptul ca nu au renuntat atat de usor. Daca totusi n-am cum sa te conving sa nu te retragi atunci imi pare rau.
Oricum succes in continuare cu ceea ce iti propui si sper sa nu fie ultima data cand te vedem pe aici!

Sweat
01-10-2019, 06:12 PM
MOTIV: Nu imi vad rostul de a mai ramane in aceasta comunitate, ma simt fara rost aici, nu o sa imi fie lipsita retragerea ca doar nimeni nu mi a apreciat acel efort.

Ai un talent aparte de a dramatiza lucrurile, penibil...

wGods N0l1m1t
01-10-2019, 06:17 PM
Ai un talent aparte de a dramatiza lucrurile, penibil...

I auzi ma, cine esti tu? domnu 50 de retrageri pe an? nu te mai baga in chestiile de genu ca am observat cum erai tu. Du te sa mai faci 100 de retrageri ca esti cam in urma frate

wG|Costy^^
01-10-2019, 06:25 PM
Bafta in continuare,dar mai treci si pe aici cateodata:)! Sweat rezumate la un simplu bafta/pa nimeni nu are nevoie de adaugarile tale.

WarGods | aLinoX
01-10-2019, 06:26 PM
Succes! Mai vb noi !

{???}
01-10-2019, 07:15 PM
Sweat ai un n număr de retrageri..

Cat despre tine, N0L1mit ti-am spus că sunt māndru si ca esti un plus asupra noastră, nu trebuie sa fi observat, trebuie sa stii ca ajuți si sa acționezi cand esti acuzat. Nu ai fost leneș, nu există nici un rost de a te retrage. Eu ce mai? Am fost observat cu ajutorul? Nu, nici nu am cerut, sunt solo, nu primesc ajutor deoarece nu cer.

Dacă te retragi accepti respingerea, tu poti ajunge ceva si undeva, smoto lafel, a vrut să fie observat si s-a dus. A ajuns owner lafel ca mine si a zburat, din pacate nu l-am putut convinge si sunt pe cont propriu, īnsă nu comentez.

Tu ai putea sa continui, sa iți vezi de treaba ta si sa continui sa ajuți. Nu se merita retragerea.

Ai ajuns pānă aici sa ce? Hai sa fim sinceri, avem nevoie de ajutor, nu ajutor fals.

B14D3
01-10-2019, 08:14 PM
Sweat ai un n număr de retrageri..

Cat despre tine, N0L1mit ti-am spus că sunt māndru si ca esti un plus asupra noastră, nu trebuie sa fi observat, trebuie sa stii ca ajuți si sa acționezi cand esti acuzat. Nu ai fost leneș, nu există nici un rost de a te retrage. Eu ce mai? Am fost observat cu ajutorul? Nu, nici nu am cerut, sunt solo, nu primesc ajutor deoarece nu cer.

Dacă te retragi accepti respingerea, tu poti ajunge ceva si undeva, smoto lafel, a vrut să fie observat si s-a dus. A ajuns owner lafel ca mine si a zburat, din pacate nu l-am putut convinge si sunt pe cont propriu, īnsă nu comentez.

Tu ai putea sa continui, sa iți vezi de treaba ta si sa continui sa ajuți. Nu se merita retragerea.

Ai ajuns pānă aici sa ce? Hai sa fim sinceri, avem nevoie de ajutor, nu ajutor fals.

Sweet are N retrageri , bravo lui , aia care o mai tin minte pe wLady Camelia , isi facea retrageri , dar la fel ca sweet , A ajutat comunitatea , a ajutat serverle comunitatii , nu mai fiti nerecunoscatori , sa nu uitam , si tie ti s-au acordat N sanse , hai sa nu ignoram nici chestia asta , si la fel ca tine au ajutat cum au putut comunitatea.

Sunt complet de acord cu Sweet , dramatizeaza prea mult , e greu sa spunem "Nu mai vreau sa fac parte din stafful comunitatii" in loc sa zicem ceva de genul "Ah , de cat timp sunt eu in comunitatea asta simt ca toti oamenii astia pe care i-am ajutat mi-au intors spatele , si-au batut joc de mine si de munca mea..."

Daca iti faci o retragere si dupa zici "M-am mai gandit , nu ma retrag" e ceeva de genul "eram pe ciclu si d-aia m-am despartit de tine"

Cand faceti ceva de genul asta va ganditi cevea , adaugati un PRO si CONTRA list si gata .

Succes in continuare limit , ai grija de tine .

wGods N0l1m1t
01-10-2019, 08:32 PM
Am decis. Nu ma mai retrag,totusi renunt la gradul de helper. Un PM m a facut sa ma razgandesc si va multumesc tuturor ca ati vrut sa ma mai gandesc la decizia luata de mine dintr o data. Aici voi ramane si imi voi face treaba pana la capat! Poate sunt unii cu ciuda pe mine dar cui ii pasa de aia? Va am pe voi si mi ati bagat la cap chestia sa nu ma retrag. Mulțumesc tuturor inca o data. Se vede ca unii si au dat interesul de a scrie cateva cuvinte la care nu ma asteptam!

bLLue
02-10-2019, 12:20 AM
Iti spun din propria experienta sa te mai gandesti inca odata. Eu am revenit dupa 2 ani. Am avut foarte multe frustrari in trecut iar Tiger iti poate confirma.

F0rS3ti
02-10-2019, 09:12 AM
Sa inteleg ca te-a deranjat comentariul meu facut ieri si ca ti-am sters 2 posturi? Treci peste pubertate si maturizaza-te odata!:)

wGods N0l1m1t
02-10-2019, 09:54 AM
Stiam ca vei zice asta Bojane, nu pentru asta voiam sa ma retrag dar crezi ce doresti Botan Chan
Apropo chiar nu imi pasa de postari,poti sa o stergi pe asta dupa ce citesti

F0rS3ti
02-10-2019, 10:12 AM
:)) Bine, o sa raman cu ce cred eu. Dar sa stii..prin faptul ca nu ti-a fost acceptata cererea inseamna ca meritele iti sunt recunoscute.
Acum, ramane ca Lion sau Tiger sa decida daca-ti ia sau nu gradul!


P.S. O sa inchid topicul daca te-ai razgandit, Lion sau Tiger pot decide si peste topicul inchis :)

~TraNda~
02-10-2019, 10:09 PM
Gradul ramane, nu se retrage nimeni