PDA

View Full Version : Cerere Up



~th3fla~
27-09-2019, 05:41 PM
GRAD: Premium
NICK: th3fla
VARSTA: 15
*ID DE STEAM: -
STEAM ID: STEAM_0:0:307668117
Adresa contact: Facebook (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) sau tatuleamarin@gmail.com
EXPERIENTA: am ceva
TIMP JUCAT: GameTracker.rs (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
PERIOADA: dimineata/seara
PROMOVARE: Reclama
Regulament citit?: Daa
Dovada Reclama: X1 (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) ~ X2 (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Cuvantul cheie: ©he1e 17sec

Imi mai lipsesc 10 minute jucate cred ca nu se va intampla nimic:)

WCapi
27-09-2019, 05:57 PM
:contra: - activitate slaba



Daca nu ma vede un admin pe server nu īnseamnă ca nu stau deloc! Gen eu pe A.F.k nu l-am văzut niciodată, īnseamnă ca este inactiv??

Nu cred ca iti trebuie foarta multa activitate sa fi un slot bun.

wGods N0l1m1t
27-09-2019, 06:04 PM
:contra: - activitate slaba

Fratele meu Capi, tu macar auzi ce zici? Cum sa dai contra ca are activitate slaba cand el joaca cand poate. Nici macar nu stii cum are el programu de scoala,eu il stiu macar cum il are,daca tu nu mergi la scoala si te joci toata ziua e strict problema ta dar nu trebuie sa dai contra pentru activitate slaba... se vede ce mult ai gandit inainte sa dai acest reply. Oricum sa vedem ce zic ceilanti
EDIT: Cei care dati contra aduceti dovezi si nu doar vorbe daca tot :))

wG|Costy^^
27-09-2019, 06:06 PM
Activitatea este usor slaba,nu te vad des pe server si cand esti,nu iti pasa de ce se intampla pe server,doar te joci,nu iti pasa ca pe unele mape gen arctic se scurteaza sau ca se injura,nu te-am vazut sa ceri un wcd vreodata,desi eu te anuntam ca sunt uni cu steam id lan,nu ma bagai in seama si iti vedeai de joc,nu ajuti cu nimic serverul ca admin,din motivele astea eu cred ca nu esti capabil de premium,in concluzie :contra:

WarGods | aLinoX
27-09-2019, 06:10 PM
Activitatea este usor slaba,nu te vad des pe server si cand esti,nu iti pasa de ce se intampla pe server,doar te joci,nu iti pasa ca pe unele mape gen arctic se scurteaza sau ca se injura,nu te-am vazut sa ceri un wcd vreodata,desi eu te anuntam ca sunt uni cu steam id lan,nu ma bagai in seama si iti vedeai de joc,nu ajuti cu nimic serverul ca admin,din motivele astea eu cred ca nu esti capabil de premium,in concluzie :contra:

Aici ai dau dreptate lui Costy,eu stau destul de des din ultima vreme pe Server/Forum si ai activitate slaba. Fara suparare :contra: Eu zic sa mai astepti putin si dupa revii cu o cerere.

~th3fla~
27-09-2019, 06:21 PM
Activitatea este usor slaba,nu te vad des pe server si cand esti,nu iti pasa de ce se intampla pe server,doar te joci,nu iti pasa ca pe unele mape gen arctic se scurteaza sau ca se injura,nu te-am vazut sa ceri un wcd vreodata,desi eu te anuntam ca sunt uni cu steam id lan,nu ma bagai in seama si iti vedeai de joc,nu ajuti cu nimic serverul ca admin,din motivele astea eu cred ca nu esti capabil de premium,in concluzie :contra:

Probabil am avut hud_draw 0, dau slay/voteban pt scurt. Am mai dat acm o jumătate de ora pe mapele deathrun_minecraft_final si deathrun_herb (mapa noua cu care poti face scurt cu ajutorul rampei)
Cum nu ma vezi pe server seara?
Chiar vrei sa iti arat log? Sau se poate vedea in logo-ul server-ului
Voi pune un link catre log daca il vrea cineva...


desi eu te anuntam ca sunt uni cu steam id lan, nu ma bagai in seama si iti vedeai de joc
Daca ma anuntai imi aparea in consola sau in log... mai intai prezintă dovada

Daca nu ma vede un admin pe server nu īnseamnă ca nu stau deloc! Gen eu pe A.F.k nu l-am văzut niciodată, īnseamnă ca este inactiv??

wG|Costy^^
27-09-2019, 06:31 PM
Probabil am avut hud_draw 0, dau slay/voteban pt scurt. Am mai dat acm o jumătate de ora pe mapele deathrun_minecraft_final si deathrun_herb (mapa noua cu care poti face scurt cu ajutorul rampei)
Cum nu ma vezi pe server seara?
Chiar vrei sa iti arat log? Sau se poate vedea in logo-ul server-ului
Voi pune un link catre log daca il vrea cineva...


Daca ma anuntai imi aparea in consola sau in log... mai intai prezintă dovada

Daca nu ma vede un admin pe server nu īnseamnă ca nu stau deloc! Gen eu pe A.F.k nu l-am văzut niciodată, īnseamnă ca este inactiv??

Tot ce am zis a fost strict din perspectiva mea.
Edit: Pai dacă folosești și hud_draw 0 știind ca sunt mulți pe server, vb de momentele cānd e serverul boostat și īntra mulți, atunci punel pe 1 și fă-ți treaba, aia pe care ar trebuii cică sa o faci tu și pe care o "faci",daca stau sa ma gandesc,daca niste persoane paralele cu serverul au luat up/helper,inseamna ca si la tine e posibil:-w
Acum este amuzant cum incerci prin aceste dovezi sa arati ca vai doamne esti "preocupat",pacat,pe uni ii convingi...

~th3fla~
27-09-2019, 06:39 PM
Mai intai uitativa aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)
Incepeti de jos sa va uitati
Costy^^ wGods | A.F.K WCapi
Uitati-va acolo!

Eu atat am avut de spus, nu vreau sa fac off topic

Cine zice ca nu imi fac treaba sa uite de la linia 35958 in jos acolo cand am fost azi pe dr
Sau sa va uitati in tot log-ul sa va convingeți



Pai dacă folosești și hud_draw 0 știind ca sunt mulți pe server, vb de momentele cānd e serverul boostat și īntra mulți, atunci punel pe 1 și fă-ți treaba, aia pe care ar trebuii cică sa o faci tu și pe care o "faci"

Atunci cand am avut hud_draw 0 stiu ca tu erai spec si ai zis ca te ocupi tu de ei


Daca nu vreți sa va uitati in log probabil se va uita Lion sa vada si el



de acum dacă considerați că un admin nu-și face treaba puteti face o reclamație. Reclamațiile se pot face si īn cazul in care un admin ''doarme'' pe server

Cum sa faca reclamatie daca nu au dovezi si nu este adevărat:hohot:



Sa nu ziceți ca nu ma ocup (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)




Un ultim cuvant aici, @t͛h͛3͛f͛l͛a͛ se vede cat de frustrat esti,daca erai constient nu comentai la topicurile colegilor si asteptai raspunsul unui Owner.
Dupa mine mai asteapta o perioada si fă-ti treaba. Raman :contra:

Comentez ca sa īnțelegeți ce fac eu pe sv adică vr sa spun ca nu sunt atāt de inactiv precum spuneți voi daca voi nu īnțelegeți e treaba voastră! Atat am avut de spus


Asta am facut eu azi pe server (<b>You have to register to ba able to see this link</b>)

Astept decizia negativa a owner-ului.

mugurhaiduc
28-09-2019, 01:10 AM
Nu īnțeleg de ce ziceți că nu-și face treaba.. de acum dacă considerați că un admin nu-și face treaba puteti face o reclamație. Reclamațiile se pot face si īn cazul in care un admin ''doarme'' pe server părerea mea. Un admin care nu-și face treaba nu are nevoie de gradul său. :| Activitatea e īn funcție de timpul liber pe care īl are. Pānă acum nu am văzut să nu-și fi facut treaba... dar poate doar nu am fost eu pe server la momentul potrivit. Din partea mea e un :pro:

k1dda
28-09-2019, 03:52 PM
Nu īnțeleg de ce ziceți că nu-și face treaba.. de acum dacă considerați că un admin nu-și face treaba puteti face o reclamație. Reclamațiile se pot face si īn cazul in care un admin ''doarme'' pe server părerea mea. Un admin care nu-și face treaba nu are nevoie de gradul său. :| Activitatea e īn funcție de timpul liber pe care īl are. Pānă acum nu am văzut să nu-și fi facut treaba... dar poate doar nu am fost eu pe server la momentul potrivit. Din partea mea e un :pro:

:pro:

WarGods | aLinoX
28-09-2019, 07:06 PM
Un ultim cuvant aici, @t͛h͛3͛f͛l͛a͛ se vede cat de frustrat esti,daca erai constient nu comentai la topicurile colegilor si asteptai raspunsul unui Owner.
Dupa mine mai asteapta o perioada si fă-ti treaba. Raman :contra:

Serujio
28-09-2019, 09:49 PM
Eu sunt :pro: nu vad nimic in neregula, nu ai timp sa joci mereu ca oricine, daca are cineva vreo dovada ca nu si-a facut treaba probabil o sa imi schimb parerea dar momentan o sa fie pro.A.F.K ce ai zis tu este o mare prostie,orice om are dreptul sa se apere daca stie ca este acuzat pe nedrept sau nu,nu cred ca daca as zice ceva ce tu nu ai facut ai astepta decizia ownerilor si nu vei zice mai intai ceva.(sincer m-ai amuzat la faza cu fustrarea,asta arata mai degraba ca tu esti ala fustrat nu thefla).

~TraNda~
29-09-2019, 04:07 PM
Acceptat
:locked: