PDA

View Full Version : Propunere wcd



wG|Costy^^
18-09-2019, 09:50 PM
Propun ca la fiecare cerere admin/slot sa se facă și un wcd și să fie atașat acolo,in acest caz putem evita rarele ocazii ca un admin sa aibă ceva suspesct,pt că sa fim sinceri,au fost,așa putem vedea daca are ceva ce īncalcă regulamentul.

wGods N0l1m1t
18-09-2019, 09:59 PM
Ii o idee destul de buna dar totusi nu ne poate asigura un singur wcd ca respectivu are ceva suspect pentru ca el ar putea sterge cfg urile iar sa faca wcd si sa arate ca e curat. Sunt intre da si nu. Cineva sa ma contrazică daca nu am dreptate

mugurhaiduc
18-09-2019, 10:04 PM
Intr-adevar nu am grad ca sa ma pot exprima pe sectiunea aceasta.. īnsă crezi ca le v-a fi greu să șteargă acele ''lucruri interzise'' după care să le pună din nou? Aici poate fi un cfg, sau chiar cod. Cel mai bine e cand īl verifici in timpul jocului, daca chiar crezi ca e suspect. Īmi cer scuze dacă m-am băgat așa in discuție. Nu e deloc greu să se adauge chestia asta in modelul de cerere pentru slot/admin. Īnsă cred că o sa fie inutilă, părerea mea.

~TraNda~
18-09-2019, 10:08 PM
Intr-adevar nu am grad ca sa ma pot exprima pe sectiunea aceasta.. īnsă crezi ca le v-a fi greu să șteargă acele ''lucruri interzise'' după care să le pună din nou? Aici poate fi un cfg, sau chiar cod. Cel mai bine e cand īl verifici in timpul jocului, daca chiar crezi ca e suspect. Īmi cer scuze dacă m-am băgat așa in discuție. Nu e deloc greu să se adauge chestia asta in modelul de cerere pentru slot/admin. Īnsă cred că o sa fie inutilă, părerea mea.

Mersi, m-ai scutit sa scriu mult :)) . Cam ala e raspunsul
:locked: