PDA

View Full Version : Cerere admin+ killer



bebe1123
01-02-2013, 04:57 PM
GRAD: helper am slot dar am facut ore si cred ca as merita stau mereu pe sv
NICK: killer
VARSTA: 18 fac 19
ID DE STEAM:Nam
STEAM ID: Nam
ID DE MESSENGER:bebe.bossu2009@yahoo.com
EXPERIENTA: 3-4 ani
TIMP JUCAT: cam de 2 ore
PERIOADA: wekeend dimineata seara pana la 12
MOTIV: 1)Sa fie cunoscut servarul 2)Sa elimin codati adika sa le dau ban sau destroy 3)Sa ajut sv
CUNOSTIINTE: Nam cunostinte pe sv adik prieteni dar stiu tot la admin regulile leam citit si stiu toate comenzile deci no sa am nev de nimik...
PROMOVARE: O sa donez cand iau salariul.
Redirecte:O sa tin 5 ore pe zi chiar mai mu

Tiger
01-02-2013, 05:07 PM
Se pare ca omul era destul de incantat ca a primit slot, prima oara crezand ca a admin, dar dupa zeci de minute de lamuriri, cu jucatorii de pe server, s-a prins si el ca a primit defapt slot. Omul nici nu are habar de el, d-apoi de adminat sau de lumea asta, este complet paralel cu comenzile, nici nu stie macar cum sa-si afle accesele/comenzile sau sa vada adminii, incalca regulamentul, injura etc.

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Nu stiu cum se face, dar numai peste buti dati ca slot/admini :|

LE: N-are rost sa o mai lungesc, pun doar un nou set de screenshoturi:

<b>You have to register to ba able to see this link</b>

@ Killer: Chiar crezi ca nimeni nu o sa ma ia in serios? De aia ai intrebat daca am mai facut screenshoturi? :)) ... Te cam simti amenintat...
@ Doris: Chiar asa @screenshot ?

A da, nu cred ca amenintand pe server ca o sa ne dai ban va face pe cineva sa nu te faca prost... think about it ...

bebe1123
01-02-2013, 05:14 PM
Tu vb :))) ma injuri intruna si nu iti fac nimic eu orcum ajut sv daca imi da remove asta e gasesc alt sv dar pierde...

daniel_San
01-02-2013, 06:10 PM
bebe. care-s primele 5 cifre din CNP-ul tau?

Doris
01-02-2013, 06:46 PM
Nam ce zice are foarte mare dreptate Tiger si bebe1123 nu are mai mult de 12 ani.
1. Cerere RESPINSA. (iti mai trebuiau si niste ore)
2. Ai luat remove.
:locked: