PDA

View Full Version : Reclamatie n0limit



Lockup
13-09-2019, 05:27 PM
Nick-ul tau: Last Rose
Nick-ul reclamat: N0limit
Mapa: fy_snow
Data si ora: cand e facuta postarea
Motiv: mi-a dat amx_stfu degeaba....
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: zice n0limit: da si mie wcd sa ma conving. ok. ii fac wcd. vede ca sunt curat, nu ii convine ca am avut hack de cateva ori, dar ma lasa data asta. vine un copil pe nume flash care zice stai, sa iti arat eu cum se face n0limit, se uita si el peste wcd si zice: vezi ca e cu galben un dll, intreb care, dar pana sa ma lamuresc n0limit imi da stfu.....dar motivul? tot nu vad clar unde e dovada ca am cod? foloseam cfg bhop dat de wickedsick si nu le convenea ca merg repede pe pereti....pe bune?

QuitKNZ
13-09-2019, 05:29 PM
Nu stiu ce sa zic, poti sa dai si aici link de la wcd?

Lockup
13-09-2019, 05:31 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

~th3fla~
13-09-2019, 05:43 PM
Așteptam sa vedem ce zice el, probabil nu ti-a dat degeaba

wGods N0l1m1t
13-09-2019, 05:44 PM
Imi zisese domnu blue ca are un dll suspect
Blue01 dovedeste aici ce fisier avea el daca tu ai zis. Daca nu ii voi da unstfu si vei fi tras la raspundere pe vorbe degeaba
Cu acela ai voie. El zice ca ai un alt dll. Daca minte am gresit si eu ascultandul
Si imi cer scuze ptr neintelegere. Vom vedea ce zic ceilanti si mai ales el

QuitKNZ
13-09-2019, 05:46 PM
Ma uit eu la acest wcd, daca este curat voi spune, daca are ceva voi spune.

Lockup
13-09-2019, 05:47 PM
adica cfg-ul e pus pe server, e reclama la el: <b>You have to register to ba able to see this link</b> asta e linkul care apare din 5 in 5 minute pe server.....nici cu asta nu am voie?

Lockup
13-09-2019, 05:49 PM
sincer acum, e abia instalat de aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
fara punctele adaugate

Blue01
13-09-2019, 05:53 PM
Despre asta e vorba
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

QuitKNZ
13-09-2019, 05:55 PM
Blue ala nu e suspect deloc nu stiu cum ai vazut tu ca ala e hack sau ceva =))))) pe langa asta eu am descoperit alt ceva care poate fi un hack
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Daca gresesc va rog sa imi spuneti cel putin mie mi se pare foarte suspect.

Blue01
13-09-2019, 05:56 PM
I-am spus ca fisierele trb validate (cele cu unknow)

Lockup
13-09-2019, 05:59 PM
nu stiu cum ai ajuns acolo quit. habar nu am ce dumnezeu e hide me, am vrut sa dau link, dar postarea s-a sters.... scria clear pe wcd cum i-am spus lui n0limit. stiam ca cs pgl e singurul care merge cu acest bhop asa ca l-am downloadat si am vazut ca merge. Nici o zi nu are cs-u...

QuitKNZ
13-09-2019, 06:00 PM
Gata cu off-topicul va rog frumos, hide me poate fi un hack asteapta sa vedem ce zice kidda sau alti admini.

B14D3
13-09-2019, 06:30 PM
Nu mai ascultati playerii cand e vorba de chestii de genul asta , voi sunteti admini , nu ei , daca nu stiti sa verficiati un WCD nu meritati adminul in primul rand.

Omul e curat , dai unstfu , unknow nu inseamna codat , a zis si bietul tiger de 200 de ori .

Limit va trebuii sa fie putin tras la raspundere pentru asta , nu blue , e prostia adminului ca a crezut un player .

wGods N0l1m1t
13-09-2019, 06:33 PM
Nu zic ca nu trebuie sa fiu tras la raspundere. Eu inteleg si nu am zis ca are cod sau ceva. Stiu si eu ca unknown nu e cod neaparat dar sa se puna aici fisieru pentru verificare macar. Si ii prostia mea oricum dar nu stiu daca are vreo relevanta dar eram atent si la nepotul meu ca si de el am grija si eram cam imprastiat. Ii voi da unstfu acum si asteptam raspunsul final

-WickedSick-
13-09-2019, 06:36 PM
@wGod | N0l1m1t ai un avertisment pentru faptul ca e datoria ta sa verifici nu sa asculti ce spun ceilalti , jucatorul in cauza va primii unstfu !
Cfg-ul l-am postat eu pe forum acum cativa ani tocmai pentru a evita sa luati altele "infectate" de pe net.
:locked: