PDA

View Full Version : Cerere Elev BadBoy [RESPINS]



W4s4 (BadBoy)
09-09-2019, 03:43 PM
Nick:ADM3 |#>>BadBoy<<|#
Discord:Sarpele#7361
Varsta:12
Pe ce server esti admin ? : JB.WARGODS.RO

~HYXUL~
09-09-2019, 10:01 PM
Te preiau eu. Te astept sa accepti cererea pe discord si sa-mi dai un mesaj. O sa iti dau acolo toate detaliile.

~HYXUL~
15-09-2019, 06:00 PM
Cel mai slab teste pe care l-am dat vreodata cu cineva. La unele intrebari mi-a venit sa iti scad -2 in loc de -1 fiindca erau intrebari simple. In urma testului te declar RESPINS cu 7,25 de greseli. Nu te vad nici macar helper prea curand...
Greseli:
1: Ce faci atunci cand un jucator face reclama pe server?
R: depinde... nu ban din prima, mai intai advertisemnt in caz ca era bind, si apoi daca continua gag si dupa ban
I: mai exact ce faci daca are bind?
R: ii zici sa si l scoata prin consola (unbind TASTA)
unbind all
Mentiuni: fix ce ma interesa ai gresit. Raspuns: utilizez comanda amx_resetcfg, iar daca continua utilizez comanda amx_gag ulterior amx_ban. -0,5 (din mila)
2: Ce face comanda amx_psay?
R: Comanda amx_psay: p=culoare mov, si say adica sa apara pe ecran
gen amx_gsay green culoare si say apare pe ecran
Mentiuni: well la raspunsul asta nu ma asteptam. Raspuns: comanda amx_psay functioneaza pe post de pm adica ii poti scrie unui player fara sa mai vada cineva de pe server. -1
3: Baneaza urmatorul player prin toate datele pe care ti le-am dat: Darqlite - 86.127.120.191 STEAM_0:0:440858231
R: amx_addban Darqlite 86.127.120.191 0 aim,:amx_addban Darqlite STEAM_0:0:440858231" 0 aim amx_ban Darqlite 0 aim,
Mentiuni: categoric cel mai slab raspuns pe care l-am primit la intrebarea asta deja imi fac povesti in cap cum ca tu ai premium si ma chemi pe sv ca nu ia cineva ban. Raspuns: amx_ban Darqlite 0 aim; amx_banip 86.127.120.191 0 aim; amx_addban "STEAM_0:0:440858231; amx_voteban Darqlite -0,75 (macar banul pe nume l-ai dat bine)
4: Care sunt cele 3 comenzi cu care poti restrictiona accesul la chat unui jucator?
R: amx_stfu, amx_gag
Mentiuni: nu ai ajuns in manual la amx_llama? -0,5
5: Ce faci atunci cand mai multi jucatori l-au vazut pe x ca a schimbat arma la day?
R: il banezi
bine demo, si l banezi..
Mentiuni: intr-o situatie de genul adminul utilizeaza comanda amx_voteban nick pentru a vedea si parerea playerilor despre situatie daca au vazut sau nu. -1
6: Ce faci atunci cand ii dai gag unui jucator 10 minute si dupa 4 minute se schimba mapa?
R: nimic.
Mentiuni: acorzi jucatorului restul de 6 minute din gag urmatoarea mapa. -1
7: Cum ceri wcd unui jucator suspect pe server?
R: il bagi spec, te bagi spec, si ii dai linkul pt wg, si linkul de la topicul de pe forum cu mai multe detalii
Mentiuni: daca eram acum 3 luni as fi zis bravo, raspuns correct. Raspunsul: folosesc comanda /scan nume -1
8: Ce faci unui jucator care intra cu ban activ pe server?
R: hehe, te uiti pe forum daca nu i s o scos banul si daca nu i s o scos banul, ban permanent
gen activ te referi la permanent
I: orice fel de ban care nu a expirat
R: pai atunci daca e de ala de 30 de min il lasi sa joace
daca e permanent ban
Mentiune: si atunci la ce ii mai dai ban daca atunci cand intra cu ban activ il lasi in pace? Raspuns: ii accord ban permanent pe motivul ban activ si anunt in cel mai scurt timp un owner sa il adauge in hashban. -0,5 (macar daca ar fi permanent ai face ceva in privinta asta)
9: Admin cu aim pe server 10 secunde sa iei o decizie. Ce faci in situatia asta?
R:demo si ban
Mentiuni: in regulament se mai zice si ca nu ai voie sa aplici comenzi pe alti admini…. -0,5 (macar ii faci demo inainte)
15: Ce faci daca un admin are speed hack si tu ai doar gradul de helper?
R: demo si incerci sa ii dai ban cat de mult poti. gen amx_voteban nick player
Mentiuni: aceeasi prostie numai ca realizezi ca nu ai acces la ban.... -0,5 (si intr-un caz de genul faci demo macar)

~TraNda~
22-09-2019, 05:14 PM
Respins. Mai invata.
:locked: