PDA

View Full Version : Un cs curat pentru cei cu nvidia.



wG|Costy^^
08-09-2019, 05:31 PM
Mi s-a intamplat ca de multe ori sa fac un scan si sa nimeresc un player cu nvidia,si omul sa vrea sa schimbe cs ul si sa nu aiba idee cu ce...asa ca m-am gandit sa le fie dat acest cs:sters pentru reclama , i-am facut si un wcd,aici sunt ss urile---><b>You have to register to ba able to see this link</b> in caz ca vreti sa verificati singuri:<b>You have to register to ba able to see this link</b> 4 aliasuri la awp si 1 la cs.config,pe care le-am pastrat in caz de vrea cineva sa le verifice. :)

wGods N0l1m1t
08-09-2019, 05:38 PM
Ii apreciez pe aia care macar vor sa isi schimbe cs ul. Poate l au descarcat fara sa se documenteze oricum. Felicitari pentru implicare :)

~th3fla~
08-09-2019, 09:48 PM
Sunt unii care iau cs nvidia intenționat ca sa nu ia "exterminate", am īntālnit mulți care nu schimbau cs-ul cānd le spuneai, macar daca s-ar face să nu se mai schimbe nick-ul Nvidia E9 Player cu WarGods Player sa stim mai precis cine are nvidia

~TraNda~
11-09-2019, 11:36 PM
Pentru un CS curat in wCD, descarcati de aici: <b>You have to register to ba able to see this link</b> De altfel este (sau era, nu mai stiu sigur) si mesaj pe server cu acest link.
Link-ul pus de tine l-am sters pentru reclama, data viitoare ai grija ce link-uri lasi pe forum. De data asta nu-ti dau warn.

Edit:
Daca te uiti imediat dupa "WarGods Servers" ai un banner destul de clar, zic eu:
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Foloseste link-ul ala daca vrea careva sa schimbe CS-ul si nu stie de unde sa ia.
:locked: