PDA

View Full Version : Cerere unban MONKING



MONKING
07-09-2019, 11:06 PM
NUME: MONKING
IP: 95.77.197.153
VARSTA: 21
STEAM ID: -
ID DE STEAM: -
DATA: 7.09.2019
ORA: 22.58
HARTA: -
ADMIN: Costy^^
ADMINII PE SERVER: -
MOTIV: wcd
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b> +

Type 'amx_help' in the console to see available commands
] amx_sayteam @ <b>You have to register to ba able to see this link</b>
] amx_sayteam @ <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Time Left: 24:57 min. Next Map: [not yet voted on]
2k.19 killed self with trigger_hurt
[Deathrun] Costy^^ is now the terrorist.
[Deathrun]: AUTO BHOP este activat pe acest server.
[Deathrun]: AUTO BHOP este activat pe acest server.
*SPEC* MONKING : tot nu vrea

ates kurt killed self with trigger_hurt
[Deathrun] Respawn-ul s-a incheiat. Sunteti pe cont propriu!
==== WarGods Community AMXBAN ===
Server: Dr.WarGods.ro # Cautam Admini!
Map: deathrun_arctic
Admin: Costy^^
Your name: MONKING
Your IP: 95.77.197.153
Your AuthID: STEAM_ID_LAN
Ban Reason: no.wcd
Ban Minutes: 1200 minutes
Time/Data: 22:58:20 <> 07/09/2019
Website: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
======= WARGODS COMMUNITY =======
Kicked by Console: "Banned! Check your console!"
Kicked :"Banned! Check your console!"
You have been banned from this server.
MENTIUNI: Mi s-a cerut sa fac un wcd, i-am dat scan, iar la sfarsit dupa ce ajungea la 100% imi dadea eroarea ce se poate vedea in poza de mai sus.
P.S: Daca mai aveai putina rabdare ca sa iti pot da ss-ul direct in joc nu mai ajungeam aici.

wG|Costy^^
07-09-2019, 11:14 PM
Ai stat peste cele 10 minute oferite,iar la mesaje nici nu raspundeai,am crezut ca faci misto,imi cer scuze.Banul e de 1200min,daca ti-l scoate LiOn sau cnv din staff e perfect.

Aoleuuu
08-09-2019, 12:20 AM
:contra: ramai cu banul .

wGods N0l1m1t
08-09-2019, 12:42 AM
Steam id lan? Poate ai cs nvidia ca tu nu ai pus steam id in cererea de unban

mugurhaiduc
08-09-2019, 01:43 AM
MONKING e curat, a fost luat de mai multe ori la wcd, și de fiecare dată nu a fost găsit cu nimic dubios īn scan. :pro: pentru unban. Steam id lan nu īnseamnă 100% cs nvidia. Băgați la cap. Și Aoleuuu , dacă se poate nu mai da :contra: sau :pro: dacă nu te duce capul. Īn la cererea up a lui capi ai dat :pro: spunānd ca nu avem dovezi ca scurtează. Acum spui că th3fla are cfg fără se ne aduci vreo dovadă. Ești mai schimbător ca anotimpurile. Uneori chiar mi se pare că īți bați joc de cererile oamenilor cu răspunsurile tale.

MONKING
08-09-2019, 11:33 AM
Ca sa lamuresc putin situatia, joc de pe un cs foarte vechi ,Reloaded, nicidecum nvidia, iar din acest motiv imi apare steam id lan. De cand joc aici am dat wcd de fiecare data cand a fost cazul,dar de ceva vreme aparent nu-mi mai merge si da eroarea respectiva. Sfat pentru adminii care imi vor mai cere wcd sa astepte putin mai mult pana le dau dovada ca sunt ok ca sa nu mai ajung la o alta cerere unban.
P.S: Pentru cei care o sa ziceti sa schimb cs-ul nu o sa fac treaba asta pentru ca sunt obisnuit cu acesta de pe care joc acum.

wG|Costy^^
08-09-2019, 11:47 AM
Ca sa lamuresc putin situatia, joc de pe un cs foarte vechi ,Reloaded, nicidecum nvidia, iar din acest motiv imi apare steam id lan. De cand joc aici am dat wcd de fiecare data cand a fost cazul,dar de ceva vreme aparent nu-mi mai merge si da eroarea respectiva. Sfat pentru adminii care imi vor mai cere wcd sa astepte putin mai mult pana le dau dovada ca sunt ok ca sa nu mai ajung la o alta cerere unban.
P.S: Pentru cei care o sa ziceti sa schimb cs-ul nu o sa fac treaba asta pentru ca sunt obisnuit cu acesta de pe care joc acum.

Scuze nu stiam ca Și alți te-au pus la wcd,chiar nu stiam,daca mai stăteam puțin aflam,īnsă să fim corecți,10 minute,cred că e ceva ,oricum cred că azi expira

Skidrowツ
08-09-2019, 09:02 PM
:contra: e un ban se 1200 și pe lāngă asta, ai avut 10 minute (din cāte văd) să faci scan și nu ai reușit. Cānd īntāmpini o eroare la wcd pune-o pe forum sa fie rezolvată īn update-urile următoare.

MagiCianu
09-09-2019, 04:27 PM
:contra:

wGods N0l1m1t
10-09-2019, 07:38 AM
Ban ul e deja expirat.

MONKING
10-09-2019, 12:09 PM
Nu va inteleg de ce dati contra aiurea, nu ati fost pe servar ca sa stiti ce s-a intamplat. Cand mi s-a cerut sa fac wcd, i-am explicat faptul ca am mai dat de mai multe ori si a fost totul ok, doar ca la un momentdat am patit treaba cu eroarea exact ca si acum si i-am spus lui Costy ca poate gasi cererea de unban pe forum pentru a se convinge. Cu toate astea a tinut neaparat sa mai fac inca o data,pierzandu-mi atat mie cat si lui timpul aiurea, ca la final sa ma trezesc cu ban ca nu puteam pune linkul cu ss pentru ca am folosit gresit comanda in consola pentru u@. In concluzie adminu stia ca am mai dat wcd inainte, nu cum spune aici ceea ce se poate verifica in ftp daca e cazul, iar banul putea fi evitat daca imi spunea exact cum sa ii pun linkul.

~TraNda~
10-09-2019, 03:21 PM
MONKING
<b>You have to register to ba able to see this link</b> - rezolva eroarea. Intra pe link-ul lasat si respecta modelul.
Data viitoare daca ai probleme cu wcd si nu vad topic facut din partea sa sa-ti rezolvi problema, nu ma intereseaza ca-ti iei ban
:locked: