PDA

View Full Version : Admin inconstient



Blue01
03-09-2019, 04:24 PM
Nick-ul tau: WarGods | Blue
Nick-ul reclamat: Raluca;* (staff)
Mapa: fy_snow
Data si ora: 16:20 azi
Motiv: pe langa faptul ca imi cere wcd fara nici un detaliu (link de la bind sau /scan)
imi da kick dupa ce fac wcd si spune ca am cfg
Mentiuni: doresc sa vad acele demo-uri obligatorii din regulament in care cere cateva faze cand sunt suspect, faptul ca sunt printre cei mai buni de aici la furien si ca se frustreaza nu se incadreaza, data viitoare spune-le te rog la admini sa faca scoala wargods daca nu au cunostinte
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Blue01
04-09-2019, 12:37 AM
Nick-ul tau: WarGods | Blue
Nick-ul reclamat: Raluca;* (staff)
Mapa: fy_snow
Data si ora: 16:20 azi
Motiv: pe langa faptul ca imi cere wcd fara nici un detaliu (link de la bind sau /scan)
imi da kick dupa ce fac wcd si spune ca am cfg
Mentiuni: doresc sa vad acele demo-uri obligatorii din regulament in care cere cateva faze cand sunt suspect, faptul ca sunt printre cei mai buni de aici la furien si ca se frustreaza nu se incadreaza, data viitoare spune-le te rog la admini sa faca scoala wargods daca nu au cunostinte
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Ma scuzati, aveam un cfg care e rosu la wcd, credeam ca era sters, va rog sa ma sanctionati pe mine pt asta totusi sa ii spuneti la raluca sa nu mai dea kick pt cfg

Raluca:*
04-09-2019, 01:57 AM
pai nu aveam acces la ban ... eu credeam ca e hack... i am dar kick,oricum vorbea urat,daca mi iau remove asta e ...

dNzfTw # BLasTeR
04-09-2019, 02:13 AM
Ma scuzati, aveam un cfg care e rosu la wcd, credeam ca era sters, va rog sa ma sanctionati pe mine pt asta totusi sa ii spuneti la raluca sa nu mai dea kick pt cfg

Ce voiai sa ti dea daca nu are acces la ban?�� e adevarat putea sa ti spuna sa ștergi cfg dar cred ca sareai in sus putin domnule "cel mai bun jucător "

Blue01
04-09-2019, 01:25 PM
Ce voiai sa ti dea daca nu are acces la ban?�� e adevarat putea sa ti spuna sa ștergi cfg dar cred ca sareai in sus putin domnule "cel mai bun jucător "

Da, pe moment nu stiam la ce se refera prin cfg si eram frustrat ca mi-am luat kick,doar aseara cand m-am uitat la wcd am vazut acel cfg, va dau mai tarziu ip-ul si steam id-ul sa ma banati si trb sa fie asumata greseala

F0rS3ti
04-09-2019, 02:17 PM
Nu e vorba de ban, e vorba sa dai cfg-ul ala la verificat! Voi cred ca nu cititi pagina WCD-ului. Nu se recomanda ban la fisierele "unknown".

Info: Fisierele marcate ca "Unknown" nu inseamna ca fisierul respectiv este cod, ci inseamna ca nu se cunoaste niciun detaliu asupra fisierului respectiv!

-WickedSick-
12-09-2019, 03:23 AM
Nu e vorba de ban, e vorba sa dai cfg-ul ala la verificat! Voi cred ca nu cititi pagina WCD-ului. Nu se recomanda ban la fisierele "unknown".

Data viitoare te rog eu , lasa topicul deschis ca poate am si eu ceva de zis :) :-j