PDA

View Full Version : UnBan capi



WCapi
30-08-2019, 03:08 PM
NUME: capi
IP: 2a04:2419:8b03:a780:cce:580e:f3ca:2fa
VARSTA: 18
STEAM ID: STEAM_0:0:1258998249
ID DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
DATA: 30 aug 2019
ORA: 01:31:29
HARTA: Nu stiu
ADMIN: MOD#&gt;&gt; rogVAIV ;x
ADMINII PE SERVER: Nu stiu
MOTIV: Pentru ca aveam un ban activ
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI:

-Nu am jocul pe steam, joc crakcuit. Din cauza adminului care mi-a dat stfu a trebuit sa schimb 2 cs-uri si odata cu asta si STEAM ID.
-Tin sa mentionez ca am net de la UPC, ceea ce inseamna ca am IP Static, dar din cate observ acesta se schimba la ceva timp.(N-am idee cum functioneaza)

13.08.2019 - Magicianul imi da ban permanent pentru cs nVidia (<b>You have to register to ba able to see this link</b>). Am incercat sa ma rog de el sa ma lase sa schimb cs si sa nu ma baneze, dar nu a vrut.(Nimic gresit din partea lui, a fost vina mea ca nu am citit regulamentul inainte sa intru pe server). Dupa cateva zile observ ca ma pot conecta din nou pe server (mi se schimbase ip). Am decis sa o las asa, sa nu ma mai complic sa imi fac cont pe forum si altele ca nu vedeam rostul, pana la urma intru sa ma joc de placere.De cateva zile incep sa ma joc serios pe sv asta(am vazut ca e cel mai ok din ce-a mai ramas din dr), fac cerere slot sa am si eu numele rezervat pe server si de aici m-a gasit rogvaiv ca ar trebui sa fiu banat permanent(pentru cs nvidia) si incepe sa imi dea comenzi anapoda (eu explicand-ui situatia). Ban ca ban, da stfu de 2 ori habarnam de ce mi-a dat.

mugurhaiduc
30-08-2019, 03:28 PM
Nici nu stiu la ce mai faci cerere unban cand oricum iti schimbi ip-ul si mai scapi si de stfu..

wGods N0l1m1t
30-08-2019, 03:30 PM
Contra. Ai avut cs nvidia ceea ce nu e permis asa ca sa iti ramana acolo frumos ban ul

F0rS3ti
30-08-2019, 03:46 PM
Esti sigur ca numai nVidia ai avut? Aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) si aici (<b>You have to register to ba able to see this link</b>) nu esti tot tu?

WCapi
30-08-2019, 03:50 PM
Ba da, tot eu sunt. Crosshair AWP este de la nVidia. Iar wallhack este de la CT-Shield 2.0, cu care nu am jucat, doar am facut o scanare WCD (fara sa imi ceara nimeni) sa vad daca pot juca cu el sa nu mai imi dea rogvaiv stfu.

~TraNda~
30-08-2019, 04:05 PM
Cererea asta trebuia facut de cand ai luat primul ban si nu se ajungea aici.

Contra. Ai avut cs nvidia ceea ce nu e permis asa ca sa iti ramana acolo frumos ban ul
Nu scrie fara sa fii informat

Ai primit unban. Rog, sa-i dai unstfu.
Sa-mi lasi in privat IP-ul tau (scrie pe google wargods my ip)
:locked: