PDA

View Full Version : Cerere slot capi



WCapi
28-08-2019, 02:44 PM
NICK: capi
VARSTA: 18
*ID DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b>[Crackuit]
STEAM ID: STEAM_0:0:1425308476
PROMOVARE: votez zilnic la linkurile din model :)

wG|Costy^^
28-08-2019, 04:18 PM
Īncetează cu scurtul și controleaza-te pe server :contra:

mugurhaiduc
28-08-2019, 04:32 PM
Nu stiu daca esti cine cred eu ca esti, dar daca esti cel care scurta si ma injura zilnic ai :contra: :/

Edit: Nu știu pe cine īncerci să păcălești, chiar acum m-am uitat pe banlist folosind steam idul tău și ai luat ban PERMANENT pentru cs nvidia. Și cu siguranță nu e primul ban pe care l-ai luat. <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Īncă un edit: Nu cred ca īnțelegi cum funcționează banul, dar dacă crezi că ai fost banat pe nedrept nu iți schimbi ip-ul și intri din nou, ci faci cerere unban. Azi te-am surprins pe server, așa că ți-am dat stfu pană se stabilește un răspuns la toate acțiunile făcute de tine. <b>You have to register to ba able to see this link</b> (Sunt 3 poze). Pe langă asta ai scăpat cumva si de stfu, habar nu am cum.. :/

WarGods | aLinoX
28-08-2019, 06:39 PM
:contra:

WCapi
28-08-2019, 07:08 PM
Nu stiu daca esti cine cred eu ca esti, dar daca esti cel care scurta si ma injura zilnic ai :contra: :/

Nu-mi aduc aminte sa fi avut vreo discutie cu tine. "Injuraturiile" mele se pot vedea in loguri.

Edit la edit-ul tau : Nu incerc sa pacalesc pe nimeni. Banul acela a fost o greseala de a mea pentru ca nu am citit regulamentul. Cand am vazut ca sunt interzise cs-urile nvidia, (dupa ce mi s-a cerut wcd) am schimbat cs-ul, dar Magicianul a decis sa imi dea ban.

Edit din nou : Banul acela a fost acordat acum mai mult timp, si pe o perioada gresita de timp. Consider ca mi-am ispasit pedeapsa. Cat despre stfu nu inteleg de ce te bagi tu sa imi deranjezi jocul din moment ce nu incurc pe nimeni cu nimic. Poti sa imi ceri 10 wcd pe zi sa vezi ca am lasat nvidia. Imi cam cauti nodu in papura.

MagiCianu
28-08-2019, 07:54 PM
:contra:

mugurhaiduc
28-08-2019, 08:03 PM
Din cate știu regulamentul se citește īnainte să faci cererea... nu? :|

MagiCianu
28-08-2019, 08:22 PM
T
Din cate știu regulamentul se citește īnainte să faci cererea... nu? :|
Normal asa ar trebui !!

WCapi
28-08-2019, 08:40 PM
Hai ca incepem sa ne intelegem, sunt de acord cu voi baieti. Voi 2 bateti ca am intrebat azi daca este interzis spawnkill-ul. Nu vi se pare ca exagerati, n-are voie omu sa puna o intrebare in loc sa se mai uite pe regulamentu ala odata.

wG|Costy^^
28-08-2019, 09:01 PM
Hai ca incepem sa ne intelegem, sunt de acord cu voi baieti. Voi 2 bateti ca am intrebat azi daca este interzis spawnkill-ul. Nu vi se pare ca exagerati, n-are voie omu sa puna o intrebare in loc sa se mai uite pe regulamentu ala odata.

Daia e facut,sa te uiți pe el!

Serujio
29-08-2019, 12:09 AM
Nu stiu daca esti cine cred eu ca esti, dar daca esti cel care scurta si ma injura zilnic ai :contra: :/

Edit: Nu știu pe cine īncerci să păcălești, chiar acum m-am uitat pe banlist folosind steam idul tău și ai luat ban PERMANENT pentru cs nvidia. Și cu siguranță nu e primul ban pe care l-ai luat. <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Īncă un edit: Nu cred ca īnțelegi cum funcționează banul, dar dacă crezi că ai fost banat pe nedrept nu iți schimbi ip-ul și intri din nou, ci faci cerere unban. Azi te-am surprins pe server, așa că ți-am dat stfu pană se stabilește un răspuns la toate acțiunile făcute de tine. <b>You have to register to ba able to see this link</b> (Sunt 3 poze). Pe langă asta ai scăpat cumva si de stfu, habar nu am cum.. :/

:contra:

Aoleuuu
29-08-2019, 10:44 PM
:contra: motive mai sus

Skidrowツ
30-08-2019, 09:07 AM
Ban permanent, chiar și dacă e din greșeală ai secțiunea aceasta :
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
:contra:

WCapi
30-08-2019, 11:30 AM
Cum am si eu sectiunea aia, aveti si voi sectiunea asta <b>You have to register to ba able to see this link</b> . Nu spun ca nu aveti dreptate, dar nu in totalitate.

Edit: Vad ca am fost din nou banat de domnul rogvaiv, daca se poate cand se clarifica situatia si un unban.

wG|Costy^^
30-08-2019, 12:41 PM
WCapi Pentru unban ---><b>You have to register to ba able to see this link</b>
Si citeste si tu asta daca tot esti pe aici ----><b>You have to register to ba able to see this link</b>!

~TraNda~
30-08-2019, 01:59 PM
WCapi, fa o cerere unban sa clarificam situatia
Pentru restul adminilor: da, regulamentul este facut sa fie citit, insa si un admin este pe server pentru a ajuta un player cand pune intrebari

Momentan cererea este respinsa, te astept cu alta conform regulamentului si conditiilor
:locked: