PDA

View Full Version : Reclamatie!



radu99a
26-11-2010, 05:17 PM
vreau sa fac o reclamatie impotriva lui Sanchez Pentru Ca A Vorbit Urat Cu Mine

Motivul: m-a impins in laser si i-am zis: "dute de pe server IESI odata"

el a inceput sa vorbeasca urat mi-a zis dute pune-ti tamponu sau ceva de genu :|

el juca cu numele de Iehova.

dupa care mi s-a dat ban 100 minute :|

Rog Owneru sa faca ceva in legatura cu asta.

*.cLo.*cancel
26-11-2010, 06:07 PM
Radu :-j Sanchez e OWNER ;) din cate stiu si mie mia dat ban 100 minute pe principal pentru ca am fost ironic cu el :) oricum vezi ce faci :)) joaca linistit fara sa vorbesti ;)

Sanchez
26-11-2010, 08:07 PM
Dc n-ai salvat dialogul ,pana sa ai ce ai avut de impartit cu mine te-ai contrat cu bug|vip ,te-am lasat si n-am zis absolut nimic,Ai avut o disputa cu mine la care daca ai fi stiut ca sunt admin cu siguranta vb frumos,ti-am dat kick si ai ramas mirat ,ti-am zis si numele cu care joc frecvent sa ai dovada pt reclamatie si surpriza te-ai strofocat mai tare...ca dovada bine ai venit pe forum,pe viitor de la 100min mergem mai departe.Nu sunt obligat sa te slugesc si nici sa tolerez unu cu "anturajul " tau de ciumeg,joci linistit ai pace esti flecmatic esti pa.Foarte simplu.

Ce frumos vb aici aproape ca nu te recunosc.

radu99a
29-11-2010, 01:30 AM
pentru un admin ai putea vorbi frumos.

killer
29-11-2010, 02:19 PM
pute-a:)):)):)):))

-=MaX=-
29-11-2010, 11:08 PM
radu mi se pare ca o cauti cu lumanarea :))
si ti-ai gresit si cererea, cred ca trebuia o "cerere de scuze"

este un ragulament, citeste-l ca ti-e vital daca vrei sa te integrezi!

petryca
30-11-2010, 04:58 PM
va spun eu sa nu va puneti sun sanchez ca....e fratele mai mare si stie ce face
Nu va mai puneti cu el ca nu stiti cu cn aveti de-a faceB-)

Rapid1923
30-11-2010, 10:24 PM
Nu e nici fratele mai mare si nici bau bau. Incetati sa mai fiti ironici, bolovani si integrati-va in comunitate si nu veti mai ajunge la aceste concluzii.

-=MaX=-
01-12-2010, 01:45 AM
asta nu-mi place nici mie, prind o oarecare teama de cativa de pe server, la care incep cu pupincurisme si de care tin o anumita distanta, iar cu restul se poarta cum ii taie capul...

radu99a
01-12-2010, 12:19 PM
dar ceva intre tine si sanchez tot e max ca si un admin daca il raporteaza tot vina lui e.
acest lucru se observa.

-=MaX=-
01-12-2010, 06:34 PM
Ce sa fie? :)) e pur si simplu o relatie de prietenie facuta pe baza comunului acord de a face treaba cu warlordsul... tin la oamenii care isi fac bine treaba, care respecta reguluile si care fac cate ceva pentru warlords... sunt corect si imi place sa actionez dupa anumite tipare si plus de asta inainte sa comentez imi extrag informatiile din loguri, acolo tot timpul vad realitatea, deci prea putin isi au loc devierile de la subiect...

luys
06-12-2010, 03:07 PM
sanchez un admin corect tu ai gresit