PDA

View Full Version : Retragere tragaci



tragaci
27-01-2013, 06:25 PM
NUME: tragaci
DURATA: permanent
MOTIV: s-a schimbat extrem de mult serverul fata de momentul in care am intrat eu in comunitatea asta (2010). Directia in care se indreapta, consider ca este una gresita si nu vreau sa fiu partas la asa ceva.

MENTIUNI: nu am

daniel_San
27-01-2013, 07:05 PM
Da-mi te rog un PM cu cateva din motivele/lucrurile care ai observat ca s-au schimbat. Vreau sa vad daca sunt aceleasi pe care le vad si eu. Adminul nu o sa-ti fie scos, intri cand vrei, cat vrei, cum vrei. De asemenea, o sa poti sa folosesti accesul. Ramane la latitudinea ta sa decizi daca o sa fie vreun moment in care o sa remerite sa joci pe server. Pentru jucatori ca tine, mereu va fi deschis.

katalin
27-01-2013, 11:43 PM
tragaci ce ai patit omule de te retragi dc?

-=MaX=-
28-01-2013, 12:31 PM
O parte din motive cred ca le stiu din anumite discutii avute cu unii admini. Cert e ca iei lucrurile prea dramatic in conditiile in care inca nu ne permitem alti admini. Serverul are nevoie de admini, un server fara admini e gol permanent. Am fost de acord sa fac anumite compromisuri stiind din start ca nu e vorba de niste admini tipar, cu experienta, stiam ca vor face greseli, stiam ca se va injura, etc pentru ca inca nu ne permitem sa alegem decat pe baza unor criterii limitate!
Cand se va aduna un numar decent de admini atunci ne vom putea permite sa filtram din ei, deocamdata interesul e ca permanent sa fie cel putin un admin pe server!
Daca crezi ca tu poti sa-mi aduci un admin bun in locul unui admin care-l consideri slab sunt de acord sa fac schimbari, pana atunci intelege situatia si accept-o asa cum e.
De cand sunt admini serverul a crescut considerabil, si vor aparea cereri noi de admin!
Gandeste-te ca fara admini pe server nu ai lume, daca nu e lume nu prinzi admini noi, daca nu ai admini noi nu ai din ce alege! Totul se leaga intr-o succesiune logica!
Deocamdata in server trebuie investit nervi si bani ca sa-l populezi si crede-ma ca nu-i usor deloc.

Decizia iti apartine, cum a zis daniel_San, intrii cand vrei si cand poti

AnOnIm
28-01-2013, 03:31 PM
A fost de ajuns sa intru o singura data pe server si sa vad ca tragaci incearca sa mentina pe server linistea,limbajul si buna desfasurare a jocului! Desi unii care au "organele" mari de admin smecher ,continuau.
Tragaci eu zic ca nu ar trebui sa renunti tu la admin ,ba mai mult ,sa-i faci pe ei sa renunte ! Ar fi o pierdere imensa plecarea ta dupa gungame ! Inainte de a lua o decizie gresita mai gandeste-te putin !

SPER SA NE VEDEM PE SERVER ,NUMAI BINE!

xenon
28-01-2013, 05:27 PM
Anonim are dreptate, nu trebuie sa renunti asa usor. Prin plecarea ta, le dai satisfactie celor SMECHERI si nu merita lucrul asta.
Eu zic sa te mai gadesti inainte de a lua o decizie, sti foarte bine ca o sa trecem peste perioada asta si o sa fie un server cum il stiam noi !

Sper sa iei decizia corecta, stima !

RedLine
14-02-2013, 03:44 PM
Lasa ca nu tre sa renunti daca numai este lume .
Totu e sa ne facem o echipa care sa jucam zi de zi exact ca si pe principal . Atunci o sa fie ceva OK zic io . Dureaza ... dar ... NEVER BACK DOWN .
Ne straduim sa aducem lume buna .
Io zic sa nu renunti nici la admin si nici la servere . Nu o lua ca pe o munca de birou chestia cu adminele cu renuntatu la servere ... ia-o ca pe o distractie seara inainte de culcare :))
Bafta .