PDA

View Full Version : Sv Discord



KnD
02-08-2019, 03:14 PM
Propun sa se deschida un server de discord....poate va intrebati de ce vin cu aceasta propunere....dar este in avantajul adminilor cat si a playerilor.....putem sta la un pahar de vorba....playerii pot anunta imediat daca este un codat pe server s.m.a.d. sper ca propunerea mea sa fie acceptata


Multumesc!

edytzul
02-08-2019, 05:57 PM
E buna ideea, dar daca se face asta nu mai foloseste nimeni forumul.....
Asa mai simplu si mai rapid e whatsapp, dar sunt pro si pentru asta.

ADM3 ッ never
02-08-2019, 07:22 PM
Chiar daca nu am grad pe acesta sunt :pro: dar și pentru sv comunității de discord

-WickedSick-
07-08-2019, 05:51 PM
:contra:
Am avut grupuri pe messenger pentru fiecare server in parte , sti de ce nu mai sunt? fiindca admini nu mai intrau pe forum cum ar fi normal ci stateau pe messenger.

Jet Lee
07-08-2019, 06:52 PM
Da cum zice -WickedSick- au fost si nimeni nu mai dadea pe forum de aia s-au inchis ca sa fie la dispozitie forumul.

Anghelos
09-08-2019, 09:00 PM
Forumul trebuie vizitat de fiecare in parte cat mai des,iar cat despre codati.....suntem obligati sa intram ori de cate ori putem sau sa incercam sa aflam orele in care intra codatii de la alti playeri...fiindca acesti codati intra de regula cand se intorc de la scoala

~TraNda~
13-09-2019, 12:57 PM
Va puteti face un server al vostru de discord, nu va opreste nimeni. Eu unul nu folosesc discord
:locked: