PDA

View Full Version : Retragere Costy^^



wG|Costy^^
02-08-2019, 12:59 PM
Nume:Costy^^
Durata:Permanent
Motiv:Purtam o discutie cu skidrow si ross si din greseala am scris o injuratura pe y@ in loc de u@,asta nu e limbaj de admin.
Mentiuni:Bafta tuturor!

ADM3 ッ never
02-08-2019, 01:03 PM
Doar pentru asta te retragi? Oricine a zis cate o injuratura pe server si nimanui nu i-a pasat

wG|Costy^^
02-08-2019, 01:05 PM
Repet,nu este limbaj de admin.

mugurhaiduc
02-08-2019, 01:14 PM
Ce vă apucă pe toți mă... Vă aud pe toți cu treaba asta cum că "Nu e limbaj de admin, mă retrag", o spuneți ca și cum sunteți singurii oameni care injură.. să mor eu.
Mai nou toți vă certați dupa lucruri stupide, īn loc să băgați si voi la cap faptul ca niciodată nu vor fi admini care să se inteleagă toți intre ei , și mereu vor exista admini cu o experiență foarte proastă.
Diferența o faceți voi... dacă aveți de gānd să faceți un efort și să vă rezolvați problemele īn privat, sau dacă aveți de gānd să fiți niște copii și să vă injurați toți pe server/forum.
Nici eu nu suport toți adminii. Chiar mulți care sunt incapabili. Aștept să vă treziți la realitate și să ințelegeți că nici un admin nu este obligat să fie prieten bun cu un alt admin , chiar dacă există o limită de bun simț īntre voi. :)

Serujio
02-08-2019, 01:51 PM
Mie mi se pare ca asta e doar o scuza ca sa te retragi după ce se retrage si Toi.
Oricum faci ce vrei e viata ta.

wG|Costy^^
02-08-2019, 01:55 PM
Mie mi se pare ca asta e doar o scuza ca sa te retragi după ce se retrage si Toi.
Oricum faci ce vrei e viata ta.

Nu e asta. Este un motiv bun, nu mi se pare normal sa scriu y@ astfel de chestii.

~TraNda~
02-08-2019, 02:02 PM
Fustrarea ca Toi s-a retras se regaseste in cuvintele tale. Alegerea ti-ai facut-o, numai bine
:locked: