PDA

View Full Version : Reclamatie (i)Ross(i)



wG|Costy^^
02-08-2019, 12:30 AM
Nick:Costy^^
Varsta:16
Nick-ul adminului:(i)Ross(i)
Ip:Nu este necesar.
Ora si data/harta:02.08.2019/00:23/deathrun_latexx
Motiv:aplicarea comenzi slay pe mine,fara sa fii facut ceva gresit.
Dovezi:<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni:Pe langa fapta prezentata mai sus,umple chatul cu diverse prosti cat si chatul adminilor,desi si eu si rog ii spuneam sa inceteze.

mugurhaiduc
02-08-2019, 12:51 AM
Mă gāndesc ca sunt nevoit sa dau :pro: . Chiar și Wolf poate spune faptul că Ross umple chatul īn care zice el că ''ar cānta'' muzică populară. Nu e prima dată cānd dă comenzi aiurea, dar am zis sa trec cu vederea sperānd că va īnvăța. Aparent m-am īnșelat. Ai un comportament foarte copilăros, lucru care īmi dă de bănuit... :|

Serujio
02-08-2019, 01:04 AM
:pro: Ross dai comenzi aiurea ca Rog(cred ca el ti-a fost maestrul) si sa te opresti din a ma mai ameninta ca imi dai ban ok?

~Wolf~
02-08-2019, 01:27 AM
Despre comenzi aiurea(in afara de dovezile prezentate) nu pot confirma nimic.Totusi pot confirma faptul ca era tiganie pe server azi, crezandu-se ca el "asculta muzica populara".Probabil se credea amuzant dar era ceva total neinteresant.Si btw, dupa votul automat se lasa last nu schimbi direct.:pro:

Trotinutza2.0
02-08-2019, 12:21 PM
Oh, ce frumos in aceasi zi pe aceasi mapa la ora 00:19 <b>You have to register to ba able to see this link</b>

wG|Costy^^
02-08-2019, 12:35 PM
Recunosc,mi-am pierdut cumpatul,dar cum pot fii calm cand mai faci si pe desteptul?

Skidrowツ
02-08-2019, 12:40 PM
Mă gāndesc ca sunt nevoit sa dau :pro: . Chiar și Wolf poate spune faptul că Ross umple chatul īn care zice el că ''ar cānta'' muzică populară. Nu e prima dată cānd dă comenzi aiurea, dar am zis sa trec cu vederea sperānd că va īnvăța. Aparent m-am īnșelat. Ai un comportament foarte copilăros, lucru care īmi dă de bănuit... :|

:pro: Și pentru ce a zis Costy^^ .. măcar a fost pe chat-ul de admin, nu public, aici poate fii sancționat doar dacă vrea LiOn.

EDIT: Ai dat gag unui tip că ți-a spus papagal și cānd ți-am zis nu mai da gag-uri aiurea...
<b>You have to register to ba able to see this link</b> ....

~TraNda~
02-08-2019, 01:58 PM
Nu conteaza daca unu e grad mai mare sau celalalt mai mic, COMENZILE PE ALTI ADMINI NU SUNT PERMISE! Asta demonstreaza ca nu citesti regulamentul. V-am spus clar, daca va dati comenzi intre voi si apar reclamatii o sa fiti sanctionati. Clar remove
:locked: