PDA

View Full Version : Retragere Toi ^_^



Toi ^_^
01-08-2019, 08:31 PM
☻ NUME: Toi ^_^
☻ DURATA: Se prea poate permanent.
☻ MOTIV: Prefer o comintate fara oameni care se dau pe langa tine, dupa care te dau in gat chiar daca nu ai gresit cu nimic. Prefer o comunitate unde playerii care isi doresc grad sa nu joace cu strafe helper/strafe hack. Prefer o comunitate unde iei ceva pe merit. Prefer o comunitate unde se vorbeste mai putin pe la spate. ^^
☻ MENTIUNI: Sa nu ma intelegeti gresit, comunitatea asta este blana, atata ca are niste hibe pe care sper ca Lion le va repara (vorbesc strict de partea de dr)
Tin sa imi cer scuze pentru limbajul meu, dar unii tot facaleti raman ♥
Vreau sa imi cer scuze si fata de colegii mei daca i-am jignit cu ceva (exceptand Snax - stii tu faza de pe server)
Vreau sa va multumesc ca m-ati primit si v-ati comportat blana cu mine. (Unii dintre voi)
EX: Rog, Costy, Lion, Skidrow, Acid, Wolf, Chancro (Imi cer scuze daca am omis pe cineva)
N-am ce sa fac, am fost invatat sa las loc de buna ziua de oriunde plec.
Pace.

Toi ^_^

Serujio
01-08-2019, 08:38 PM
Ba imi place cererea ta de retragere (mai ales la faza cu exceptand Blue)si daca cauti o comunitate cum crezi tu unde se vorbește puțin pe la spate nu ai sa găsești.Mno stii cum ii doar șmecherii sunt vorbiti pe la spate.
Oricum baftă.

B14D3
01-08-2019, 08:38 PM
Foarte copilaros.

Nu avem nevoie de admini de genul "Mami,Blue s-a luat de mine"

Sper sa se atraga atentia si altor admini,sunteti colegi,purtati-va ca atare,nu va purtati ca animalele.

wG|Costy^^
01-08-2019, 08:43 PM
Ai dreptate in tot ce ai spus, sper sa gasesti o comunitate ca aceea pe care ti-o doresti, numa bine! Tu ai fost cu adevarat un tovaras bun pe dr! Sa ai bafta^^.

k1dda
01-08-2019, 11:00 PM
Imi place ca unii dintre voi criticati exact ceea ce sunteti si voi. Toti sunteti aproape la fel (poate si eu). Diferenta e ca unii nu sunteti deloc "caliti" sa indurati, sa tineti capul sus si sa mergeti inainte. Poate te mai gandesti despre retragere , Toi. Imi pare rau sa aud ca se retrag admini activi, sper sa ti gasesti locul potrivit daca nu te simti bine aici. Numai bine !:(( =(( :*

Skidrowツ
01-08-2019, 11:02 PM
Eu am discutat cu tine aseară pe server, nu mai am nimic de adăugat. Baftă în continuare!

B14D3
02-08-2019, 02:25 AM
Imi place ca unii dintre voi criticati exact ceea ce sunteti si voi. Toti sunteti aproape la fel (poate si eu). Diferenta e ca unii nu sunteti deloc "caliti" sa indurati, sa tineti capul sus si sa mergeti inainte. Poate te mai gandesti despre retragere , Toi. Imi pare rau sa aud ca se retrag admini activi, sper sa ti gasesti locul potrivit daca nu te simti bine aici. Numai bine !:(( =(( :*

Faptul ca numai eu am criticat cred ca este un atac spre mine (fiindca numai eu m-am luat de el pentru chestia asta)

Degeaba esti admin activ daca iti bati joc de ce trebuie sa fii tu

Un exemplu.

Injurand ca la usa cortului si batanduti joc de colegii tai nu e un exemplu.

Si mie imi lipsesc zilele din 2016-2017 de pe jb,adminii vechi,Razvan,Lacky,Ulq,TheLike (Da,om caterinca,abuz de days e altceva) KeeX era 2018 dar admin caterinca,imi lipsesc,dar nu-mi pare rau ca au plecat. TheLike si-a batut joc de server,Razvan,lacky au uitat de server cand era in vremurile grele iar ulq era best old admin,om caterinca (salut ulq ca stiu ca mai treci pe forum).

Certurile se tin in privat,nu pe forum,iti bati joc de cineva pe privat,nu pe forum unde vad toti oamenii,ce impresie isi fac oamenii despre noi? "Uite ma,asta e admin si injura ca la usa cortului" "Astia au voie sa aplice comenzi pe alti admini" Etc.

Adminii de genul nu merita sa se intoarca,eu la activitatea mea zic chestia asta,nu-s asa activ pe DR ,dar stiu oamenii de calitate aici,care chiar nu vreau sa plece din comunitate.

"Imi pare rau ca a plecat un admin care injura pe forum,isi bate joc de colegii lui, DAR ERA ACTIV!!!"

Bataie de joc.

Trotinutza2.0
02-08-2019, 12:24 PM
Imi pare rau de faptul care s-a tot intamplat, tu esti singurul care nu m-a dat in gat la greseli precum costy wolf si multi altii tu m-ai ajutat.
Sper sa gasesti o comunitate mai buna

Cu drag, Ross!

~TraNda~
02-08-2019, 02:00 PM
E alegerea ta, aveai suspendare doar o luna
:locked: