PDA

View Full Version : Abuz de rank



Lucianforthewin
22-01-2013, 07:12 PM
Am luat ban de la un admin pe nume RedLine pe motiv ca sunt ,,codat''..dar pe el il bate cs'ul si incepe sa imparta banuri..ma poate ajuta cineva?:|

AnOnIm
22-01-2013, 07:26 PM
NUME: Numele cu care erai pe server in momentul sanctiunii
IP: ip-ul pe care ai luat ban.
VARSTA: varsta reala, nu minciuni.
ID DE STEAM: ID-ul contului de Steam.
DATA: data cand ai luat ban.
ORA: ora exacta sau perioada cu aproximatie.
HARTA: harta pe care ai luat ban.
ADMINI PE SERVER: adminii prezenti in momentul banarii.
MOTIV: motivul pentru care crezi ca ai fot banat.
DOVEZI: in cazul in care acestea exista (poze, demo, copie din consola...)
MENTIUNI: Alte detalii cu privire la eveniment

E atat de greu sa respecti un model ?!

Wgods_.-|dcL|-
22-01-2013, 08:11 PM
Eu nu inteleg de ce o fi asa de greu sa respecti un model...adica tu cum vroiai sa primesti unban daca tu nu ai spus pe ce ip ai luat ban daca sunt dovezi...trebuia sa mentionezi si daca erau alti admin pe server...etc
Pe viitor,cand vrei sa faci un topic incerca sa te uiti putin si pe modelul de la sectiunea respectiva..asa ca sa nu mai existe reprosuri de genul acest;)

RedLine
14-02-2013, 02:50 PM
Fa-mi un model dupa cerere unban sa stiu dc ai luat ban .
In primu rand pe mine nu ma bate cs-u ... s-ar putea ma confunzi cu tine

-=MaX=-
14-02-2013, 03:52 PM
Minte, tot timpul vine cu ochiul vanat in oras ca-l umfla CS-ul :))
Glumesc, de fapt il bate nevasta-sa ca sta cu orele pe cs =))

RedLine
22-02-2013, 01:28 PM
La cate ore am pe Gun ... ar fi trebuit sa stau 6 luni in ghips :))) pe patu de moarte .... Pardon .... de spital :)))

Tocmai m-am uitat pe ziua de ieri (22.02.2013) si am avut aproape 4 ore jucate :))) putin da iar am facut putin peste 700 de kill`uri
RECORDUL MEU PE ZI : 1100 =))


Deci .... Mess with The Best ... Die Like The Rest

FlasH
06-03-2013, 05:11 PM
RedLine eu nu prea joc GunGame azi 06-03-2013 a fost server-ul de zombie full si m-a redirectionat pe GG si era harta aztec......am facut vreo 16-2 scor dupa care mi-ai facut poze si mi-ai zis ca am 2 minute sa iti dau pozele....insa pe ce id tati??? si nici dupa 1 minut mi-ai dat ban :| daca nu sti sa faci diferenta dintr-e un codat si un player e treaba ta tati insa....fi si tu mai responsabil :) si pozele le-am arhivat deja sunt impreuna cu cererea la sectiunea cereri unban

RedLine
06-03-2013, 05:34 PM
Flash tata ... in primu rand am scris "amx_redline" , urmat de mesaju "ai 2 minute"
Daca nu ai vazut ID puteai sa il mai ceri odata si ti-l dadeam ... da tu ... ai intrat iar la joc fara sa ceri ID din nou ... si ti-am dat ban
Adauga : amx_redline si trimite pozele ca sa te verific