PDA

View Full Version : Cerere slot aWp^ | >> Mi$hu <<q



WarGods | aLinoX
30-07-2019, 10:05 PM
NICK: _^UnKnOwN^_ dar vreau gradul pe aWp^ | >> Mi$hu <<
VARSTA: 14
*ID DE STEAM: [Crackuit]
STEAM ID:STEAM_0:0:995283936
*ADRESA DE CONTACT: mihaipro09@gmail.com
PROMOVARE: Reclama/ Donații

Toi ^_^
30-07-2019, 10:22 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Esti ultimu terminat ba făcăleț.

WarGods | aLinoX
30-07-2019, 10:27 PM
"Esti ultimul terminat ba facalet ."
Ti-am facut ceva?
Poți sa-mi spui ce ai cu mine?

Serujio
30-07-2019, 10:46 PM
:pro: chiar daca ai 30 de minute dar mna si toi ai grija cum vorbesti si daca vorbesti asa macar arata dovezi sa vedem si noi de ce zici ca e "ultimul terminat".

Toi ^_^
30-07-2019, 11:19 PM
Stai tu linistit. Astept add pe discord, Mishule. Verifica PM

Blue01
30-07-2019, 11:24 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Esti ultimu terminat ba făcăleț.

o atitudine de admin care merita sa fie si manager lion, cer warn pe forum deoarece si pe profilu meu de pe forum m-ai facut lafel

Toi ^_^
30-07-2019, 11:27 PM
o atitudine de admin care merita sa fie si manager lion, cer warn pe forum deoarece si pe profilu meu de pe forum m-ai facut lafel

Tovarase, nu iti explic a doua oara cat de penibil si distrus poti sa fii, ok? Iau warn, aia e. Sunt sho constient ca vorbesc urat, dar nu vreau sa vorbesc altcumva cu serpi,ok? Uita-ti va si profilul meu unde i-am explicat acestui redus ce si cum. Pace, facalet2

Serujio
30-07-2019, 11:37 PM
Toi asta este un comportament de copil, nu poti sa vorbesti si tu mai frumos? Pe server vorbesti ca aici, ar trebui sa iti reglezi comportamentul .

Toi ^_^
30-07-2019, 11:42 PM
Toi asta este un comportament de copil, nu poti sa vorbesti si tu mai frumos? Pe server vorbesti ca aici, ar trebui sa iti reglezi comportamentul .

Normal ca te bagi si tu, se putea sa nu? FacaletJR. Am un limbaj si un comportament blana, crede-ma pe cuvant, dar numai cu oameni. Cu gunoaie nu. Toata mila pentru ei ^^

WarGods | aLinoX
30-07-2019, 11:49 PM
Discord nu am ,sunt pe telefon si vreau sa iti multumesc pentru toate complimentele făcute mie : Facalet , Sarpe ( ca de aia m-ai fct Facalet),si gunoi . Merci mult încă odata!

B14D3
30-07-2019, 11:49 PM
Un admin trebuie sa fie un exemplu,nu sa vorbeasca ca la usa cortului.

Asteptam decizia lui LiOn si pentru Toi si pentru Mishu,certurile le faceti in privat,nu pe forum,daca tu vrei pe forum,iti asumi consecintele.

WarGods | aLinoX
30-07-2019, 11:56 PM
ADM3 |# >>Blade<< |#
Eu nici nu il stiu pe Toi ^_^ si incepe sa mă faca in toate felurile , eu nu ma cert, stiu ca totusi am raspuns ironic ( cred unii) dar e prima data când fac cerere slot pe dr si e prima data când l-am vz pe Toi

Toi ^_^
31-07-2019, 01:30 AM
Imi asum fiecare cuvintel ^^. Si nu imi pasa foarte mult...sunt prea multi serpi.

/_MicroZloth_/
31-07-2019, 11:38 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

mugurhaiduc
31-07-2019, 11:49 AM
Nu știu ce se petrece dar aștept să-mi explice cineva. :|

WarGods | aLinoX
31-07-2019, 12:40 PM
Toi a inceput sa ma faca in toate felurile spunând si de de colegii lui ca sunt niste "distrusi". Cer warn + remove lui Toi ^_^ pentru comportament , nu am vazut niciodată un asa membru in staful WarGods.

Toi ^_^
31-07-2019, 12:45 PM
Saracu Mishu...cere warn + remove. Stii si tu care e faza si de ce ma comport asa. Eu nu prea cred ca am zis ceva gresit de colegii mei. Te pup :*

wG|Costy^^
31-07-2019, 12:50 PM
Toi a inceput sa ma faca in toate felurile spunând si de de colegii lui ca sunt niste "distrusi". Cer warn + remove lui Toi ^_^ pentru comportament , nu am vazut niciodată un asa membru in staful WarGods.

Toi nu face asta fara sa ii fii facut tu ceva mai intai,si nu ii baga vorbe in gura,a zis ca sunt serpi nu distrusi...
Nu cred ca sare cineva la gatul tau daca nu ai facut nimic,trebuie sa fii batut in cap sa faci asta,aici nu e cazul lui toi,de ce nu se ia de alt membru "nevinovat" ci tocmai de tine?Nu te mai da "ingeras"daca te sti vinovat!
Si nu iesti in postura de a cere warn+remove!

WarGods | aLinoX
31-07-2019, 01:35 PM
Tovarase, nu iti explic a doua oara cat de penibil si distrus poti sa fii, ok? Iau warn, aia e. Sunt sho constient ca vorbesc urat, dar nu vreau sa vorbesc altcumva cu serpi,ok? Uita-ti va si profilul meu unde i-am explicat acestui redus ce si cum. Pace, facalet2 Si asta ce e?
In primul rand , eu nu sunt cineva pe dr deci asta v-a fi ultimul reply pe cererea asta .
Eu sunt nou pe dr, de ce crezi ca as avea ceva cu Toi ,Costy? de ce ceilalti nu au nimic cu mine? O mai spun încă odată , eu nu il cunosc pe Toi si nici nu l-am vazut pe dr pana acum .
Toi ^_^ daca tu spui ca ti-am facut ceva ,spune si ce . Costy^^ nu ai mai lua apărarea lui Toi daca nu am facut nimic sau daca am facut adu dovezi.

wG|Costy^^
31-07-2019, 01:39 PM
Si asta ce e?
In primul rand , eu nu sunt cineva pe dr deci asta v-a fi ultimul reply pe cererea asta .
Eu sunt nou pe dr, de ce crezi ca as avea ceva cu Toi ,Costy? de ce ceilalti nu au nimic cu mine? O mai spun încă odată , eu nu il cunosc pe Toi si nici nu l-am vazut pe dr pana acum .
Toi ^_^ daca tu spui ca ti-am facut ceva ,spune si ce . Costy^^ nu ai mai lua apărarea lui Toi daca nu am facut nimic sau daca am facut adu dovezi.

Nu ii iau apararea, spun doar ca toi nu se i.a aiurea de oameni.

WarGods | aLinoX
31-07-2019, 01:48 PM
Atunci de ce s-a luat de Adi de Blue si de mine ?
Poți sa-mi spui?

wG|Costy^^
31-07-2019, 01:52 PM
Atunci de ce s-a luat de Adi de Blue si de mine ?
Poți sa-mi spui?

Asta e treaba lui, iti pot spune doar ca nu se ia aiurea de oameni, restul e treaba lui.

ADM3 ッ never
31-07-2019, 03:04 PM
Asta e treaba lui, iti pot spune doar ca nu se ia aiurea de oameni, restul e treaba lui.

No nu se ia ,nu? Atunci ieri seara inainte sa vii tu dc nici n-am intrat bine si el ma injura??

wG|Costy^^
31-07-2019, 03:08 PM
No nu se ia ,nu? Atunci ieri seara inainte sa vii tu dc nici n-am intrat bine si el ma injura??

Tu mai lipseai...

ADM3 ッ never
31-07-2019, 03:19 PM
Tu mai lipseai...

Da da eu mortu ala lipsea
Edit :
Cer warn/ remove lui Toi ^_^ si advertisment lui Costy pt ca ai ia apărarea lui Toi desi el ne batjocorește.
Asa da Mishu09

WarGods | aLinoX
31-07-2019, 03:30 PM
Cer warn/ remove lui Toi ^_^ si advertisment lui Costy pt ca ai ia apărarea lui Toi desi el ne batjocorește.

wG|Costy^^
31-07-2019, 03:40 PM
Cer warn/ remove lui Toi ^_^ si advertisment lui Costy pt ca ai ia apărarea lui Toi desi el ne batjocorește.

Sunte-ti dusi cu pluta amandoi...cine va batjocoraste,ma?Intra-ti din an in paste si va batjocoraste?Ii iau apararea pt ca il stiu,numai faceti atmosfera aici!
Edit:tot nu esti in masura sa ceri aceste lucruri :)

WarGods | aLinoX
31-07-2019, 03:57 PM
Crezi ca nu sunt in masura? Vezi ca si tu incepi sa iti jignesti colegii si pe mine la fel.

wG|Costy^^
31-07-2019, 04:21 PM
Crezi ca nu sunt in masura? Vezi ca si tu incepi sa iti jignesti colegii si pe mine la fel.

Nu mi-am jignit nici un coleg, nu fii mincinos, sincer daca te-as fii jignit pe tine chiar nu imi pasa...

Blue01
31-07-2019, 04:23 PM
Nu mai purtati conversatii aici, Lion te rog sa le dai warn si la toi ban pentru motivele care le-am spus in raport

MagiCianu
31-07-2019, 05:39 PM
:pro:

Toi ^_^
31-07-2019, 07:29 PM
Cer warn/ remove lui Toi ^_^ si advertisment lui Costy pt ca ai ia apărarea lui Toi desi el ne batjocorește.

Dragu de el, iar cere <3. Costy nu imi ia apararea, crede-ma. Fiecare are libera exprimare.

--------------- Added after 4 minutes ---------------


No nu se ia ,nu? Atunci ieri seara inainte sa vii tu dc nici n-am intrat bine si el ma injura??

Se prea poate...dar oare de ce am facut asta? Dupa ce ca minti comunitatea ca tu nu esti Danut...te mandresti si pe servere de bhop ca ai FLAT (strafe hack/helper pentru necunoscatori) si pe langa asta esti si foarte fericit ca nu se vede in Wcd. Mai si trimiti tu ss lui Blue01 ca am eu cfg ILEGAL. (Ceea ce din nou, este o aberatie)

--------------- Added after 5 minutes ---------------


Nu mai purtati conversatii aici, Lion te rog sa le dai warn si la toi ban pentru motivele care le-am spus in raport

Fata lu tata...in primul rand "pe care* le-am spus"
2.) Nu ne spui tu ce sa facem.
3.) Mance-l tata pe el ce autist e. ♥

WarGods | aLinoX
31-07-2019, 08:04 PM
Cum vrei eu nu am nmk cu nimeni.

Skidrowツ
31-07-2019, 08:20 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Esti ultimu terminat ba făcăleț.

Orice ar fi făcut, aici nu poți vorbi ca la ușa cortulu. În privat cu el, poți să-l înjuri cât vrei, puteai da un simplu :contra:
Dacă tu nu ești de acord cu el, asta nu înseamnă că nu poate avea slot.

wG|Costy^^
31-07-2019, 08:22 PM
:) :) Io nus danut copilu , io is Mishu de pe Jb care am venit cu o cerere pe Dr pt ca vreau sa ajut comunitatea , daca nu stii ce vorbesti mai bine taci .Iti dau si wCD daca vrei sa vezi ca am jucat numa cu numele Mishu , *LeGeNdArY* , UnKnOwN si asta.
Daca vrei sa stii ma cheama Muresan Mihai iti arat buletinu copile.

Nu tu ma... Danut.E o poveste lunga, iar tu nu ai destula memorie la creier sa o sti.

Skidrowツ
31-07-2019, 08:23 PM
No nu se ia ,nu? Atunci ieri seara inainte sa vii tu dc nici n-am intrat bine si el ma injura??

Tu nu faci parte din staff încă, de ce intervii?

--------------- Added after 2 minutes ---------------


Dragu de el, iar cere <3. Costy nu imi ia apararea, crede-ma. Fiecare are libera exprimare.

--------------- Added after 4 minutes ---------------



Se prea poate...dar oare de ce am facut asta? Dupa ce ca minti comunitatea ca tu nu esti Danut...te mandresti si pe servere de bhop ca ai FLAT (strafe hack/helper pentru necunoscatori) si pe langa asta esti si foarte fericit ca nu se vede in Wcd. Mai si trimiti tu ss lui Blue01 ca am eu cfg ILEGAL. (Ceea ce din nou, este o aberatie)

--------------- Added after 5 minutes ---------------



Fata lu tata...in primul rand "pe care* le-am spus"
2.) Nu ne spui tu ce sa facem.
3.) Mance-l tata pe el ce autist e. ♥

Toi, gata, știi și tu ca LiOn nu agreează astfel de limbaj, cum am zis mai sus, era de ajuns un singur :contra: și maxim un argument anume, nu o înjurătură.

WarGods | aLinoX
31-07-2019, 08:35 PM
Se poate da T/C, daca ei nu ma vor in stafful Dr.
Nu intentionez sa iau grad obligatoriu, am vrut si vreau sa ajut serverele WarGods, da vad ca pe Dr nu se poate. Cat despre mine da, iau advertisment/warn pt ca am facut multe off topicuri.

~TraNda~
31-07-2019, 08:50 PM
Toi banat o zi pentru limbaj si instigare la scandal + down la slot pentru o luna.
Mishu si Costy infractiune pentru off topic.

Cat despre cerere, Mishu, lasa-mi pm cu nick.
:locked: