PDA

View Full Version : Cerere dns Bhop.Wargods.Ro



Trotinutza2.0
24-07-2019, 01:26 PM
IP-ul server-ului : 78.46.142.90:27016
DNS-ul dorit (Hostname-ul) : Bhop.WarGods.Ro
Tipul server-ului (Counter-Strike 1.6, Counter-Strike: Global-Offensive, SA:MP, Minecraft Metin2, Teamspeak, etc) : Counter-Strike 1.6
Modul server-ului (Clasic, Zombie, Furien, RPG, Truck, etc) : Bhop
Lista detinatoriilor server-ului impreuna cu cel putin o metoda de contact (Discord : Ross (Ross#6607) , (Acid#3873)
Lista detinatoriilor server-ului care doriti sa aiba grad de moderator si manager pe forum: Trotinutza2.0 (Eu) si Acid
Unde este hostat: Cloud-Center.ro
Data cumpararii host-ului: Ieri
Numarul mediu de jucatori: Deocamdata nimeni, abia l-am cumparat
[OPTIONAL] Culoarea specifica server-ului pentru forum (implicit culoarea este aleasa aleatoriu): Galben
[OPTIONAL] O scurta descriere a serverului (owneri, staff, jucatori, etc): Ownerii sunt eu si acid acesta e abia deschis si nu avem plugin-uri deocamdata pe el.

ADM3 ッ never
24-07-2019, 01:51 PM
Īmi luați plugin u și īmi dați și block bagav as stări unpic savedeti ce va fac

Blue01
24-07-2019, 03:23 PM
Īmi luați plugin u și īmi dați și block bagav as stări unpic savedeti ce va fac

Nu stiu cum sa zic dar deja intreci masura si simt ca trebuie sa zic asta ca sa incetezi, daca nu iti convine ceva pe acest forum te rog sa nu mai dai reply ci sa il ignori eventual da un dislikr ca nu prea cred ca e atāt de mare deranj fata de ce faci tu acum, ti s-a banat contu ti s-a scos vipul, ai primit o grămadă de warn-uri dar nu te potolesti ru cer o sanctiunr mai mare, măcar ban 3 zile pe forum si acum īmi pare rau si mie ca sunt nevoit sa ii explic si sa dam reply peste reply

~TraNda~
24-07-2019, 04:21 PM
** Schimbati-va hostname-ul (numele) de la server in hostname-ul dorit pe aceasta comunitate, astfel vom sti daca server-ul este al vostru!!! Cine nu respecta aceasta cerinta va avea cererea respinsa si un warning!!! **
E greu sa citesti cea mai importanta conditie
:locked: