PDA

View Full Version : Cerere Informatii ban oKapYy1337



oKapYy1337
17-07-2019, 12:43 AM
UNIQUE ID (OPTIONAL): Unique ID de la ultimul raport wCD (daca exista) -
NUME: Numele cu care ai facut scanarea: LEGENDE ;; oKapYy1337
IP: IP-ul de pe care ai facut scanarea (dati click pentru a vedea IP: WarGods - Adresa mea IP) 80.121.140.85
ID-URI DE STEAM: ID-urile de Steam sau link de la profilurile de Steam pe care le detineti <b>You have to register to ba able to see this link</b>
DATA SI ORA BAN: Data si ora, cu aproximatie, cand ai fost banat : Aproximatie acum un an.
DATA SI ORA SCANARE: Data si ora, cu aproximatie, cand ai incercat sa faci ultima scanare : 16.07.2019 // 00:40 ora Romaniei.
SCREENSHOT (OPTIONAL): Un screenshot cu mesajul dat de wCD (upload screenshot-uri: <b>You have to register to ba able to see this link</b> ) : <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Alte detalii cu privire la eveniment: Ban-ul a fost acordat acum un an. Presupun ca principala cauza ar fi fost cand am accesat un laptop pe care l-am luat cu mine in momentul in care am venit in Romania. Cel mai probabil Unique ID-ul s-a schimbat odata cu schimbarea calculatorului si a hwid-ului.

Tiger
17-07-2019, 07:39 AM
Banul initial a fost dat in 17.11.2017 pentru modificarea unique id. Ultimul ban a fost dat in 23.03.2018. Taxa de unban ar fi grad 1.

Pentru ca indeplinesti conditiile necesare pentru unban-ul gratuit, ti-am dat unban. Verifica, te rog, daca iti merge sa faci scanare.

oKapYy1337
17-07-2019, 12:09 PM
Da, Ban-ul nu mai exista. Scanarea a putut avea loc.