PDA

View Full Version : Reclamatie Costy



Corona
15-07-2019, 01:28 AM
Nick-ul tau: Don Corona
Varsta: 17
Nick-ul admin-ului/player-ului: Costy
IP: --
Ora si Data / harta: 12-1 dimineata, 15/07/2019, project ?
Motiv: kick deoarece l am omorat cand el avea pistol si tragea. corect
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: E foarte increzut si el. Tovarasie cu Toi

B14D3
15-07-2019, 03:35 AM
Nu conteaza ca avea pistol,putea sa traga si in aer,daca era free si nimeni nu i-a dat arma trebuia sa-i dai tu un rifle/ce era acolo.

:contra:

wG|Costy^^
15-07-2019, 07:52 AM
Mai bătut la cap intr-una cu acest subiect ,cu toate că nu ți-am greșit cu nimic eu imi cer scuze,poate e și vina mea că te-am indus in eroare ,și despre tovărășia cu toi,admini ar trebuii sa fie uniti nu unu contra altuia,și nu sunt numai cu toi sunt tovarăș daca pot spune asa, cu mai mulți ^^.Apropo sa nu uitam ca mai făcut ***** și nu ti-am dat gag deși mie nu îmi place să fiu jignit așa pentru nimic ,eu din perspectiva mea nu am greșit.
Ubdate:uita-ti si voi motiv,omul a facut reclamatie doar ca sa fie,ca avea o poza in pc cu kick-ul pe care i l-am dat si nu avea ce face cu ea...
dovada:<b>You have to register to ba able to see this link</b>
ubdate 2: iar omoara la free Don dovada:<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Trotinutza2.0
15-07-2019, 01:10 PM
Reclamatia nu cred ca e degeaba, poftim aici niste dovezi in care costy ii dadea mute si slay/kick lui skidrow (nudamen.cfg) : <b>You have to register to ba able to see this link</b>

Toi ^_^
15-07-2019, 01:20 PM
Gagul acela a fost la caterinca, ne cunoastem si ne place sa radem si sa ne simtim bine. Daca tu nu ai simtul umorului...imi pare rau ca traiesti ^^

wG|Costy^^
15-07-2019, 01:26 PM
Poate sa iti confirme si ski ca eu,toi si cei prezentii la ora aceea am facut doar caterinca,nimic personal,tu chiar crezi ca ii dadeam nuj cat timp gag lui ski?Daca da,esti foarte trist...

Skidrowツ
15-07-2019, 03:19 PM
Trotinutza, toata aia, era doar o caterinca, stia ca sunt eu deoarece ii apare poza de la steam :))

ADM3 ッ never
15-07-2019, 04:26 PM
:)) doamne doamne trotinuta nu stii deloc de gluma

B14D3
15-07-2019, 08:12 PM
Nu mai facetei glume de fata cu playeri,o sa creada ca e normal,daca se poate intrebati daca e ok,o sa se ajunga le reclamatii de la playeri care stiu ca nu e normal,un warn va potoleste.

~TraNda~
15-07-2019, 09:17 PM
Reclamatie degeaba
:locked: