PDA

View Full Version : Informatii unban wargods



pan1QQQ
14-07-2019, 12:23 PM
UNIQUE ID (OPTIONAL): -
NUME: p a n 1 QQQ
IP: 82.79.154.1
ID-URI DE STEAM: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
DATA SI ORA BAN: Cred ca am mai mult de un an, daca nu mai bine decand am luat ban
DATA SI ORA SCANARE: 14-07-2019
SCREENSHOT (OPTIONAL): <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Am primit ban acum foarte mult timp, mi-a zis cineva sa sterg o chestie din regedit si eu am facut-o.. mna necunoscand situatia, am incercat. Acum m-am reapucat de mixuri si am nevoie de wg. Pot face eseul de 1000 de cuvinte pentru unban, daca nu voi plati si taxa, doar ca as dori sa stiu care este aceasta. Stima, astept un raspuns.

Tiger
14-07-2019, 08:45 PM
Daca nu ai de gand sa o platesti taxa de unban, atunci stai cu banul, n-are rost sa iti caut sa iti spun ce grad ai.

Banul l-ai luat pentru multiple schimbari de unique id si multiple incercari de a trece peste ban.

pan1QQQ
14-07-2019, 08:57 PM
Am mentionat ca o sa platesc. Si daca mi-am schimbat pc asta nu inseamna ca am incercat sa trec peste ban. Astept sa vad ce grad am ca sa stiu daca imi convine sa platesc. Ca daca imi dai grad 5 fii convins ca nu o sa platesc

Tiger
14-07-2019, 09:00 PM
Sa fii convins ca aia o sa ai. Doar nu te astepti ca dupa multiple schimbari de unique id si multiple incercari de a trece peste ban sa iti dau gradul 1, nu?! Din partea mea, asa cum ai avut ban pana acum poti sa ai si in viitor. Esti banat din 2017, in fiecare luna de atunci pana acum ai verificat daca mai ai banul si daca nu, ai incercat sa treci peste el.

pan1QQQ
15-07-2019, 12:36 AM
In primul rānd nu am mai jucat CS 1.6 ceva timp. Iar asta confirma chiar steam-ul meu :)))) Habar nu am ce īnseamnă schimbările astea de unique id sau ce zici pe aici. Nu am cerut gradul 1. Era 2/3 acceptam, dar la 5, stai cuminte vtm. Rămān Banat și ma joc așa cāt ma joc ca ma īntorc după la csgo.
Așa ca poți da t/c, 50 de euro sa īți dea mama mare pentru unban. :*

Tiger
17-07-2019, 07:33 AM
Nesimtire curata ca dupa multiple unique id modificate si multiple incercari de a trece peste ban sa te astepti sa iti dau un grad mic. PS: Ramai cu banul.

:locked: