PDA

View Full Version : Vreau sa raportez pe cineva.Nu hack sau ceva de genul este alta chestie



xGaby
13-07-2019, 10:18 PM
Imi place ca dati admin la toti copii.Am vrut sa intru sa ma joc si eu pe un server de respawn si cand sa intru bam:Kick de la admin
In caz ca intrebati nu nu am facut nimic.Nici nu am selectat bine echipa si mi-a dat kick.
Am zis sa reintru pe server.Dupa ce am intrat,am intrat in echipa adversa.Poate nu se mai intampla.Dar m-a bagat adminul la spectator si i-am zis ca nu are voie sa faca asa ceva fara un motiv.Dupa i-am mai spus eu ceva pe-acolo(nu l-am injurat)si mi-a dat gag 10 minute cica pentru limbaj.
Va rog sa faceti ceva.Ca pe orice server intru dau numai de copii si am zis ca poate sv-ul asta e mai ok
Dar a fost chiar cel mai rau

Acest admin este Dany.MnT care este helper
Daca ati putea scoate-tii adminul naibii ca in loc sa isi faca treaba,face chiar opusul.

--------------- Added after 6 minutes ---------------

Si apropo.In timp ce se juca contra adversar(facea 1v1 cu un prieten) incepe sa injure si alte chestii pe-acolo.Ma ameninta cu ban si incepe si prietenul lui sa injure.Pe prietenul lui il chema ApparentPlace93.

k1dda
14-07-2019, 12:00 AM
I s-a scos gradul. Cred ca se poate da T/C.

wGods | Toxic
14-07-2019, 01:19 AM
:locked: