PDA

View Full Version : Propunere concurs



k1dda
06-07-2019, 12:08 AM
Propun sa se organizeze un concurs tip: Miss / Mr :)
Adica sa fie in felul urmator: Cine vrea sa se inscrie trimite o poza administratorului cu el inand in mana o foaie pe care scrie WarGods Community. Pozele se vor posta toate intr-un singur post pe facebook si lumea trebuie sa voteze poza (sa dea like). Poza cu cele mai multe voturi castiga. premiul poate fi VIP o luna pe forum (sau ceva de genul). Cred ca asa e si o modalitate de promovare. Lumea distribuind postarea pentru concurs..
Pareri?? =)

{???}
06-07-2019, 12:25 AM
Suna foarte bine, Drawing Contest mai exact, eu sunt de acord dar am mai facut ceva asemănător si nu ne-a iesit dar cred ca oricine stie sa deseneze. Spre urmare cred ca ar trebui o recompensă mai mare, up pe un anumit server cu condițiile respectate. Astept sa vad ce zic si ceilalti. :pro:

-WickedSick-
06-07-2019, 01:53 AM
Propunere preluata de pe metin ? ;))
pe metin am vazut astfel de concursuri :))

MadCats
06-07-2019, 08:25 AM
chestii de sampisti si de metinisti, macar acolo castigai un lucru fain, aici Vipul costa doar 1e.

k1dda
06-07-2019, 12:56 PM
chestii de sampisti si de metinisti, macar acolo castigai un lucru fain, aici Vipul costa doar 1e.

Am dat un exemplu doar. Ar putea fi premiul și īn bani, de ce nu. Dacă e sponsorizat de cineva.

wGods | Toxic
06-07-2019, 08:47 PM
Īncercați să oferiți voi premii participanților, nu așteptați doar din partea altora.
Avem si multe fete care să participe la concurs...
Aduceți oameni īn comunitate pentru a participa la astfel de concursuri.
:contra:

ADM3 ッ never
08-07-2019, 12:38 PM
Suna foarte bine, Drawing Contest mai exact, eu sunt de acord dar am mai facut ceva asemănător si nu ne-a iesit dar cred ca oricine stie sa deseneze. Spre urmare cred ca ar trebui o recompensă mai mare, up pe un anumit server cu condițiile respectate. Astept sa vad ce zic si ceilalti. :pro:

+1 că vreau Metin :))

~TraNda~
11-07-2019, 02:09 PM
Īncercați să oferiți voi premii participanților, nu așteptați doar din partea altora.
Avem si multe fete care să participe la concurs...
Aduceți oameni īn comunitate pentru a participa la astfel de concursuri.
:contra:

Si s-a zis tot.
:locked: