PDA

View Full Version : Propunere



ADM3 ッ never
27-06-2019, 03:24 PM
Salut , astăzi am venit cu o mica propunere .
Am vazut acum 1 saptămănă topic-uri pt cerere slot/helper etc. Pe acestia nu i-am vazut deloc pe server asa că propun să :

1. Orele pentru grade sa se marească cu 5 ore ca am văzut multi cu grade dar inactivi (de ex să se mărească fiecare grad cu cāte 5 ore)


2. De la gradul helper in sus sa ai scoala wargods absolvita


3. Sa se adauge clan tag ca sa stim cine este in clanul acela sau nu ,deoarece am văzut un player pe curānd pe nume RyZeN cu clanul de la clanul MOD , dar acesta apartinea clanului wTC*


4. Cutitul 5 sa fie folosit doar de ce-i care detin un grad mai mare de premium

Blue01
27-06-2019, 04:03 PM
:contra: la toate

1. Ce legatura are inactivitatea cu orele ca oricum suntem putini in staff

2. Si asa suntem putini admini ar fi culmea sa mai fie si obligati sa faca scoala wargods, daca nu se descurca in adminat sa o faca

3. Ai acces la ''amx_nick'' si in primu rand ala nu era ryzen cel de la mine din clan, is 2 cu nick-ul ryzen, unu are n mare la sfarsit

4. Ce logica are asta?

k1dda
27-06-2019, 06:48 PM
:contra: la toate

1. Ce legatura are inactivitatea cu orele ca oricum suntem putini in staff

2. Si asa suntem putini admini ar fi culmea sa mai fie si obligati sa faca scoala wargods, daca nu se descurca in adminat sa o faca

3. Ai acces la ''amx_nick'' si in primu rand ala nu era ryzen cel de la mine din clan, is 2 cu nick-ul ryzen, unu are n mare la sfarsit

4. Ce logica are asta?

+1

~th3fla~
01-07-2019, 06:36 PM
:contra:

~TraNda~
02-07-2019, 12:04 AM
1. Orele pentru grade sa se marească cu 5 ore ca am văzut multi cu grade dar inactivi (de ex să se mărească fiecare grad cu cāte 5 ore)
Orele sunt bine asa cum sunt. Slotul este un nick rezervat, mi se pare normal ca oricine sa aibe dreptul sa-si rezerve nick-ul, desigur ca dupa aceea urmeaza si niste responsabilitati, ca nu tin pe nimeni in grad doar asa sa ocupe spatiu.


2. De la gradul helper in sus sa ai scoala wargods absolvita
In cazul unor reclamatii sau avertizari cu privire la anumiti admini, decid daca este nevoie sa faca scoala wargods sau nu.


3. Sa se adauge clan tag ca sa stim cine este in clanul acela sau nu ,deoarece am văzut un player pe curānd pe nume RyZeN cu clanul de la clanul MOD , dar acesta apartinea clanului wTC*
De ce m-ar interesa pe mine sa pun taguri la clanuri? Nu este niciun clan unul oficial comunitatii si nici macar oficial serverului.


4. Cutitul 5 sa fie folosit doar de ce-i care detin un grad mai mare de premium
K5 este bine asa cum este acum.
:locked: