PDA

View Full Version : nerf vip, buff player



dizdani
26-06-2019, 02:12 PM
De recent jucătorul consumator a pierdut un beneficiu, parașuta, care îi face până și mai inferiori celor ce au v.i.p. (cei care încă o pot folosi). V.i.p-ul are invizibilitatea 100% ca alegere sau pe baza cashului. V.i.p.-ul acesta este prea "o.p.", e timpul să balansăm puțin jocul.


cuțit 5 să fie doar pentru v.i.p. (deoarece are putere specială)
-nvizibilitatea să poată fi aleasă de ambele tabere (v.i.p./non-v), prin ambele metode (shop, meniu terorist)
invizibilitatea redusă la 70% atât în shop cât și în meniu
cuțitul 5 să nu depășească mai mult de 20% invizibilitate, a.î. să fie balansat jocul chiar dacă un v.i.p. cumpără invizibilitate.
prețul invizibilității să fie egal pe ambele tabere (8k)

Blue01
26-06-2019, 02:21 PM
1. :pro: deacord, nu am nimic de adaugat

2. :contra: lion niciodata nu o sa scoata invizibilitatea mai ales la vip, daca se accepta si regula 3 atunci nu mai e nevoie aceasta regula

3. :pro: totusi 80-90% sa mai fie invizibilitate

4. Aici imi convine oricum

5. :pro: nu am nimic de adaugat

k1dda
26-06-2019, 06:03 PM
1. Sunt contra. Nu are o putere atât de mare încât sa fie pentru V.I.P.
2. Contra. Mi se pare cel mai bun lucru pentru vip. De ce sa fie pentru amândouă.
3. Contra. Mi se pare ok asa
4 / 5...
Eu propun sa se facă un sondaj. În care se alege între parașuta pentru toți playerii sau să fie scoasa de tot.
Și mie mi se pare puțin cam prea mult parașuta pentru vip. Acum are prea multe avatanje.

Danielul
26-06-2019, 08:36 PM
Sunt :pro: pentru absolut toate punctele, nu strică puțină schimbare

ADM3 ッ never
26-06-2019, 09:23 PM
:pro: la toate

B14D3
26-06-2019, 09:53 PM
Doar aduceti parasuta pentru playerii normali,uneori cand pierzsi control chestia asta salveaza vieti,mi se pare stupid sa platesti bani ca sa "cazi mai incet",inteleg ca serverul are nevoie de bani,dar nu lasati playerul normal sa se simte gol.

Skidrowツ
26-06-2019, 10:24 PM
Sunt :pro: pentru absolut toate punctele, nu strică puțină schimbare

:pro: , doar la chestia cu invizibilitatea nu stiu ce sa zic, se abuzeaza mult de aceasta optiune.

~TraNda~
26-06-2019, 11:19 PM
Totul ramane asa cum este! Doar la invizibilitate se va umbla, astfel incat ori va fi limitata (max 60s) ori atunci cand iei arma devi vizibil. Ne vom gandi (eu cu tiger) si vom alege varianta mai buna.
:locked: