PDA

View Full Version : Reclamatie



Gixvl
16-01-2013, 10:10 PM
Nick:[HappY|BiRtHdaY|Maya--Gix^vL
Nume admin:sky
Data:17.01.2013
Ora:21:30
Motiv:Exterminate aiurea.
Salut,
In data de 17.01.2013 ora 21:30 jucam pe serveru cs.wargods.ro impreuna cu alti 3 prieteni si jucam cu tagul "[La multi ani Maya]" sau ceva de genu pt ca era ziua unei fete care jucat pe sv.
Am jucat cateva harti iar unul dintre noi avea numele SkY`,intra un admin si direct "destroy" acestui player,mai ramasesem 3,unul dintre noi a iesit iar eu i-am zis prietenului cu care ramasesem pe sv sa iesim ca e aiurea....si ne trezim amndoi cu destroy sau ce naiba o fi ala ca mi-a deschis si DVD-Rw cand l-am primit:)).
Adminul in cauza nu a procedat corect pt ca mi-a facut varza steamul,nici numai merge sa ma conectez,dupa reinstal,in plus putea sa aplice numai comanda amx_ban,nu ce a aplicat el....exterminate.
Rog ca adminul in cauza sa fie degradat pt ca nu a procedat corect.

Sky
16-01-2013, 10:37 PM
Cand injurati un grup de inteligenti serveru aveti shock, e atat de simplu ;;) Va doresc un calduros "Bine.PA!"

Sky
16-01-2013, 10:39 PM
...un "shnoc" de la mine si trei de la Rapid :)))) ...el e mai iute de mana

Gixvl
16-01-2013, 10:44 PM
In primul rand nu am injurat si in al doilea rand se vede cat de bine va ocupati voi de server,o sa pice cat de curand.
Sunteti tare smecheri.Bravo voua.

Sky
16-01-2013, 10:48 PM
1.Da! Suntem smecheri.
2.N-o sa pice nimic.
3.Arogantele nu se halesc aici, suntem oameni batrani noi ;)

Gixvl
16-01-2013, 10:54 PM
Da vad...sunteti atat de "oameni batrani" si calculati,incat daca vedeti vre-un player nou cu un nick asemanator voua da-ti direct destroy si mai aveti o problema,nu stiti sa folositi comenzile potrivite in situatiile cheie.

Sky
16-01-2013, 10:57 PM
Prietene cred ca nu ma intelegi....stim foarte bine sa folosim comenzile dar aici pedepsele sunt drastice pentru lucruri care tie sau voua vi se par atipice, a ne injura serverul e ca si cum ne-ai injura de mame, noi punem suflet aici si alte chestii...dar mai ales suflet, sa va explice prietena voastra Maya cum stau treburile in privat.N-am sa ma angrenez in nici o discutie mai departe cu niciunul dintre voi.

daniel_San
16-01-2013, 10:57 PM
Don't give up "h4ck3r|_|l3". Poate pana cand o sa scoata Valve de tot cs-ul 1.6, o sa reusesti si tu sa cresti pingul cu 1 ms. Poate invatati ca chat-ul nu e mesageria voastra privata.

skyvl
16-01-2013, 10:59 PM
In primu rand: UNU E SKY IN LUMEA ASTA ,ADICA EU
In al doilea rand: HABAR NU AI CE E ALA ADMIN SAU MODERATOR
IN al treilea rand : PUTEAI SA IMI ZICI SAU SA MA AVERTIZEZI .DAR TU MI-AI ZIS O DATA SI DUPA BAN
In al patrulea rand: LA MULTI ANI MAYA!!!
In al cincelea rand: CONNECT ----------------

Sky
16-01-2013, 11:00 PM
In primu rand: UNU E SKY IN LUMEA ASTA ,ADICA EU
In al doilea rand: HABAR NU AI CE E ALA ADMIN SAU MODERATOR
IN al treilea rand : PUTEAI SA IMI ZICI SAU SA MA AVERTIZEZI .DAR TU MI-AI ZIS O DATA SI DUPA BAN
In al patrulea rand: LA MULTI ANI MAYA!!!
In al cincelea rand: CONNECT cs.WarGods.ro


Am sa las sa vedeti voi astia care dati ban pe forum.Sper ca ne-am convins cu totii, reclama si directia grupului vesel a fost bine definita de la inceput.

:locked: