PDA

View Full Version : Cerere Unban Lefter



Lefter
19-06-2019, 04:14 PM
NUME: Lefter
IP: 95.76.116.176
VARSTA: 13
STEAM ID: TEAM_0:1:457253728
ID DE STEAM: id/lefteracs
DATA: 6/19/2019
ORA: 14:50 cu aproximatie
HARTA: deathrun_cliff
ADMIN: DgL^ | Skidrow
ADMINII PE SERVER: Nu mai stiu.
MOTIV: retry.llama+tupeu dar am primit degeaba se putea da iara gag cu timp dublu adica 20 de m ca un admin imi da gag ca i-am zis idiot ca mi-a dat slay pentru ca eu vorbeam cu mama mea la telefon si sasteam 20 s afk
DOVEZI: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
MENTIUNI: Te voi ruga sa-mi prezinti momentele mele de "tupeist" Domnule Skidrow.

Toi ^_^
19-06-2019, 05:01 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Tot contra si aici. Eu ti-am dat gag alea 10 minute desii stiu ca se da undeva intre 3-5 pentru ca ai scris "boule" , apoi "idiotule". La faza cu slay-ul eu te-am intrebat "Lefter, ne miscam si noi?". Tu doar apasai A-D, apoi am dat slap pentru ca tot serverul astepta dupa tine. Dupa acel slap ai continuat sa stai pe loc asa ca am dat slay. Nu mai spune ca m-ai facut idiot doar ca ti-am dat slay ^^

ADM3 ッ never
19-06-2019, 05:10 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Tot contra si aici. Eu ti-am dat gag alea 10 minute desii stiu ca se da undeva intre 3-5 pentru ca ai scris "boule" , apoi "idiotule". La faza cu slay-ul eu te-am intrebat "Lefter, ne miscam si noi?". Tu doar apasai A-D, apoi am dat slap pentru ca tot serverul astepta dupa tine. Dupa acel slap ai continuat sa stai pe loc asa ca am dat slay. Nu mai spune ca m-ai facut idiot doar ca ti-am dat slay ^^

+1 eram si eu pe server si aveai si tupeu sa dai retry la llama si gag

Lefter
19-06-2019, 05:19 PM
Aveam lag pe server
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Uite frt si demo JustDanut sa te convingi si tu , ce oameni sa moara jaxi =))

--------------- Added after 2 minutes ---------------


<b>You have to register to ba able to see this link</b> Tot contra si aici. Eu ti-am dat gag alea 10 minute desii stiu ca se da undeva intre 3-5 pentru ca ai scris "boule" , apoi "idiotule". La faza cu slay-ul eu te-am intrebat "Lefter, ne miscam si noi?". Tu doar apasai A-D, apoi am dat slap pentru ca tot serverul astepta dupa tine. Dupa acel slap ai continuat sa stai pe loc asa ca am dat slay. Nu mai spune ca m-ai facut idiot doar ca ti-am dat slay ^^

Am scris direct "idiotule" si nici nu se da atata se da maxim 5m pt "lbj vulgar" daca tu tot crezi ca sunteti mai presus vai mama am helper dar bos sa iti zic ceva
"Nu uita de unde ai inceput" numa arfisti credeam ca dau si eu de o comunitate de oameni seriosi dar ma rog :)

ADM3 ッ never
19-06-2019, 05:53 PM
Aveam lag pe server
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Uite frt si demo JustDanut sa te convingi si tu , ce oameni sa moara jaxi =))

--------------- Added after 2 minutes ---------------



Am scris direct "idiotule" si nici nu se da atata se da maxim 5m pt "lbj vulgar" daca tu tot crezi ca sunteti mai presus vai mama am helper dar bos sa iti zic ceva
"Nu uita de unde ai inceput" numa arfisti credeam ca dau si eu de o comunitate de oameni seriosi dar ma rog :)
Lefter eram pe server lmao

Blue01
20-06-2019, 02:48 AM
Esti foarte tare in gura eu daca as avea acces la shock il dadeam pe tine de mult, banul a expirat dar daca nu expira direct :contra: de 5 metri ce iti dadeam

~TraNda~
20-06-2019, 04:05 PM
Ai raspunsul in reclamatie. Direct vinovat pentru cele intamplate esti tu.
:locked: