PDA

View Full Version : Reclamatie



Lefter
19-06-2019, 03:06 PM
Nick-ul tau: Lefter
Varsta: 13
Nick-ul admin-ului/player-ului: DgL^ | Skidrow
IP: Nu stiu ipu lui
Ora si Data / harta: 2 Dupa-Amiaza , 6/19/2019 deathrun_cliff
Motiv: Ban degeaba
Dovezi: <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Mentiuni: Eu chiar am lag ca am un net "foarte performant" na si dovada si nu te mai caca pe tine
Am dat cu hud_draw sa nu se vada chatu + reclamele dupa server <b>You have to register to ba able to see this link</b>
Am facut pe svr de bhop ca am ban pe dr

Blue01
19-06-2019, 03:29 PM
Daca o sa intre pe forum sper sa raspunda la aceasta cerere ca eu nu inteleg nimic

Lefter
19-06-2019, 03:34 PM
Daca o sa intre pe forum sper sa raspunda la aceasta cerere ca eu nu inteleg nimic

Pai el trebuie sa raspunda nu tu.

Toi ^_^
19-06-2019, 04:57 PM
Eram de fata si nu a luat ban fara sa faca nimic. Skidrow este un admin de calitate, doar ca acest Lefter a cam intrecut masura si acum incearca sa se scoata desii este singurul vinovat pentru banul primit

ADM3 ッ never
19-06-2019, 05:13 PM
+:contra: dc sa ii faci reclamatie cand esti tu cel de vina , dupa mine ar ramane banu si nu ai nici respect fata de staff-ul forumului

Lefter
19-06-2019, 05:18 PM
Eram de fata si nu a luat ban fara sa faca nimic. Skidrow este un admin de calitate, doar ca acest Lefter a cam intrecut masura si acum incearca sa se scoata desii este singurul vinovat pentru banul primit

Vorbe goale fara dovezi.
Va bagati ca musca-n lapte pentru ce? JustDanut
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Uite si demoul ca am lag pe server si nici nu eram tupeist , i-am zis doar lui Toi ca e idiot si da slay degeaba ca eu vorbeam cu mama la telefon si de aici a inceput
Toi sa vii cu dovezi nu cu vorbe :))

ADM3 ッ never
19-06-2019, 05:54 PM
Vorbe goale fara dovezi.
Va bagati ca musca-n lapte pentru ce? JustDanut
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Uite si demoul ca am lag pe server si nici nu eram tupeist , i-am zis doar lui Toi ca e idiot si da slay degeaba ca eu vorbeam cu mama la telefon si de aici a inceput
Toi sa vii cu dovezi nu cu vorbe :))

Si tu la fel sa vii cu dovezi mai multe nu m ai comenta ca suntem 3 admini pe care am fost pe server la ora aia eu skidrow si toi asa ca ...

dizdani
20-06-2019, 03:21 PM
Daca o sa intre pe forum sper sa raspunda la aceasta cerere ca eu nu inteleg nimic

ai fost de față? S-a proclamat reclamantul? Nu mai fă posturi aiurea!

~TraNda~
20-06-2019, 03:49 PM
Vorbe goale fara dovezi.
Va bagati ca musca-n lapte pentru ce? JustDanut
<b>You have to register to ba able to see this link</b>
Uite si demoul ca am lag pe server si nici nu eram tupeist , i-am zis doar lui Toi ca e idiot si da slay degeaba ca eu vorbeam cu mama la telefon si de aici a inceput
Toi sa vii cu dovezi nu cu vorbe :))

Presupun ca slay ai primit fiindca s-a considerat ca esti afk si toata lumea astepta dupa tine. De ce sa stea alti playeri dupa tine ca vorbesti la telefon? Toi a actionat bine. Cat despre actiunea lui DgL^ | Skidrow, cat timp tu ai inceput sa faci gura pentru ca ai primit slay, automat un admin trebuie sa mentina o anumita atmosfera de liniste pe server.
Daca voiai sa eviti asa ceva:
1. Te puneai spec, ca sa nu primesti slay
2. Puteai sa vezi daca esti printre ultimii ramasi, astfel nu mai faceai gura ca ai primit slay

Cu dovezi as vrea sa vii si tu, fiindca mi-ai prezentat doar ca ai lag pe server (ceea ce nu tine de slay) si ca ai luat ban (asta puteam sa vad si eu). Dovada era intreaga conversatia a voastra si faptul ca ai fost deconectat din cauza lagului.

DgL^ | Skidrow, ai cam intrecut masura cu timpul banului, undeva la 30 de minute era suficient sa-l calmezi. Consider ca ai inteles ca nu trebuia sa actionezi asa pentru un slay. Niciun admin nu e obligat sa inghita jigniri.
:locked: