PDA

View Full Version : Cerere slot



Lefter
17-06-2019, 09:10 PM
NICK: Lefter
VARSTA: 13
*ID DE STEAM: Nu gasesc dar las link de la profilul de steam [ <b>You have to register to ba able to see this link</b> ]
STEAM ID: STEAM_0:1:457253728
*ADRESA DE CONTACT: Discord : 𝓓𝓲𝓪𝓫𝓵𝓸𝓼#8649 ; sau gmail allesz433@gmail.com
PROMOVARE: FaceBook

ADM3 ッ never
17-06-2019, 09:16 PM
:pro: succes
Edit : :contra: dupa momentul de astazi

Skidrowツ
17-06-2019, 09:25 PM
:pro:

mugurhaiduc
18-06-2019, 01:11 AM
:pro: succes. :)

Edit: Nu știu ce s-a īntāmplat , dar dacă e cum spuneți voi, cred că ar trebui sa īnveți să respecți atāt adminii cāt și jucătorii. :contra:

iRelox
18-06-2019, 10:46 AM
<b>You have to register to ba able to see this link</b>

Edit: <b>You have to register to ba able to see this link</b> Dupa evenimentul de astazi.

genyusTPM
19-06-2019, 02:23 AM
:pro: succes

Toi ^_^
19-06-2019, 04:24 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Injuri adminii, nu respecti regulamentul, dai retry/quit cand esti T, dai retry cand ai gag, te crezi superior tuturor. Bafta ^^

Lefter
19-06-2019, 04:45 PM
<b>You have to register to ba able to see this link</b> Injuri adminii, nu respecti regulamentul, dai retry/quit cand esti T, dai retry cand ai gag, te crezi superior tuturor. Bafta ^^

Sa inceapa "distractia"
Bon.
1. Idiotule nu face parte din categoria "injurii"
2. Te rog sa-mi dai ss cand am iesit eu de la Terro
3. Aveam lag uita-te pe link-ul de la acest topic <b>You have to register to ba able to see this link</b>
4. Defapt , eu nu aveam nici un tupeu de superior , voi ma luati la misto zicandumi "Panarama" daca va iau la misto nu termin nici anu viitor.

Edit: <b>You have to register to ba able to see this link</b> asta e topicul , ala de la "3" l-am gresit , stiu ca eram pe bhop cand se intampla asta , DAR , am net bata si am lag pe aproape orice server in unele momente.

Toi ^_^
19-06-2019, 04:52 PM
Sa inceapa "distractia"
Bon.
1. Idiotule nu face parte din categoria "injurii"
2. Te rog sa-mi dai ss cand am iesit eu de la Terro
3. Aveam lag uita-te pe link-ul de la acest topic <b>You have to register to ba able to see this link</b>
4. Defapt , eu nu aveam nici un tupeu de superior , voi ma luati la misto zicandumi "Panarama" daca va iau la misto nu termin nici anu viitor.

Prietene...
1.) Din punctul meu de vedere face parte mai ales cand ii adresezi acest "idiotule" unui admin.
2.) Nu am facut ss pentru ca nu s-a intamplat astazi.
3.) Cum se poate sa ai lag doar cand iti dau eu gag si un alt admin llama?
4.) Nu cred ca eu te-am jignit sau te-am facut "panarama" si prin simplul fapt ca ai scris "daca va iau la misto nu termin nici anu viitor" doveste ca esti doar un copil care nu are nici o treaba cu viata si dupa cum am spus mai sus "Te crezi superior".
Asa ca te rog frumos lasa chestiile de genul pentru ca esti penibil, nu interesant. Te astept sa ma iei pe mine la misto si iti dovedesc ca termini in primele 10 secunde de cand ai inceput sa fii tare in gura, fiule. Multumesc de intelegere.

Lefter
19-06-2019, 05:26 PM
Prietene...
1.) Din punctul meu de vedere face parte mai ales cand ii adresezi acest "idiotule" unui admin.
2.) Nu am facut ss pentru ca nu s-a intamplat astazi.
3.) Cum se poate sa ai lag doar cand iti dau eu gag si un alt admin llama?
4.) Nu cred ca eu te-am jignit sau te-am facut "panarama" si prin simplul fapt ca ai scris "daca va iau la misto nu termin nici anu viitor" doveste ca esti doar un copil care nu are nici o treaba cu viata si dupa cum am spus mai sus "Te crezi superior".
Asa ca te rog frumos lasa chestiile de genul pentru ca esti penibil, nu interesant. Te astept sa ma iei pe mine la misto si iti dovedesc ca termini in primele 10 secunde de cand ai inceput sa fii tare in gura, fiule. Multumesc de intelegere.

Nici un multumesc
Ti-am zis idiot ca vb cu mama la telefon si d-aia stateam afk , pana la urma se vine cu dovezi nu se sta de fata ca acum vb si eu ca ultimu "destept" la toate cererile si reclamatiile fara dovezi vi cu ss/demo daca vrei sa te bagi
Si prin copil la ce te referi ca am iq sub 0? Baiete , veziti de treaba ta si joacate cu puta-n praf ca nu v-am luat la misto eu sau ma cred superior , pana la urma nu rezolvi nimic csz =))

Blue01
19-06-2019, 05:48 PM
:contra: tare in gura esti, vreau sa vad daca ai curaj sa vorbesti asa cu lion sa vezi ce shock iti da

-WickedSick-
19-06-2019, 11:27 PM
Iti dau un :pro: sfatul meu e s-o lasi mai moale daca vrei intr-adevar sa faci parte din staff-ul server-ului.

~TraNda~
20-06-2019, 04:08 PM
Gradul nu se acorda playerilor care fac probleme pe server!
Respins.
:locked: