PDA

View Full Version : Cerere Elev



cristocea23
29-05-2019, 10:40 PM
NICK: T3K-Ady
Varsta: 18 ani
Link: Facebook ,Skype: nu folosesc nici una.
Server-ul pe care esti admin: jb.wargods.ro
stau doar pe (discord) ady#9178

{???}
30-05-2019, 04:53 PM
Te preiau eu, contacteaza-ma pe Discord la {?}#8327 cand vrei sa dai testul. Manualul il vei primii in PM, ai o săptămānă la dispoziție sa īnveți. Succes!

{???}
01-06-2019, 02:13 PM
In urma testului te declar PICAT cu 7.5/5;
GRESELI:
1: Baneaza urmatorul player prin toate datele pe care ti le-am dat qSoul - 86.127.120.191 STEAM_0:0:440858231
R: amx_addban STEAM_0:0:440858231 amx ban 86.127.120.191 motiv și durata
-0.5 > La addban se punea STEAMID/IP si la amx_ban numele, ti-a scapat voteban si banip.

2: Sunt 2 player pe server cu numele de Alex, Alex Matei si Alex,cum ii schimbi numele lui Alex Matei?
R: Nu sunt sigur de asta
-1 > amx_nick "Alex Matei" "..."

3: Spune-mi un bug pe care nu avem voie sa-l facem
R: sa nu lom arme .depinde și de bug
-1 > A nu lua arme nu este un bug, si ti-am zis sa imi spui un bug, nu sa imi zici depinde de el.

4: Spune-mi ce nu avem voie la days (3 lucruri)
R: sa schimbam arma .sa lom arme sau sa lom HP .
-1 > Sa schimbi arma dupa care sa iei alta? .. Nu este permis sa: iei arme la day, iei HP/Armura la day si sa folosesti hook-ul

5: 7:Ce ne arata Ban Listul
R: o lista cu playeri banați
Esti sigur?
R: O lista cu playeri
-1 > Mai bine nu te corectai ca ramanea 0.5 -> Ban-Listul arata toate banurile din comunitate -> Ban-Listul ne arată playerul care a luat ban, cel care a banat, motivul, durata, mapa respectiva, data la care a fost dat banul si data la care banul va expira.

6. Cum vedem daca un player are wall fara SS sau WCD?
R: stai și te uiți pe el
Doar atat?
R: sau vezi dacă sta cu fata in perete și vede alți jucatori
-1 > Prin ESP, activarea acestuia prin R cand esti mort sau spectate.

7. 13:De ce nu e voie cu nVidia CS?
R:Din cauza la id sau ceva gen
-1 > nVidia CS contine CFG-uri murdare

8. 14:Cand poate scoate un admin gagul dat de alt admin catre un player?
R: după un anumit timp
-1 > Gagul dat de alt admin se poate scoate cand adminul are argumente solide pentru a il scoate.

La testul practic nu te-ai descurcat, respectivul WCD avea CFGuri si tu ziceai de aim.

B14D3
06-06-2019, 08:11 PM
In urma testului te declar PICAT cu 7.5/5;
GRESELI:
1: Baneaza urmatorul player prin toate datele pe care ti le-am dat qSoul - 86.127.120.191 STEAM_0:0:440858231
R: amx_addban STEAM_0:0:440858231 amx ban 86.127.120.191 motiv și durata
-0.5 > La addban se punea STEAMID/IP si la amx_ban numele, ti-a scapat voteban si banip.
.

E corect aici totul, "Ti-a scapat voteban si banip" intrebarea n-a fost clara, la addban a pus steamid,si?

Fii mai atent pe viitor.

La intrebarea 3. Nu este permis niciun bug,intrebare neclara.

La 4 da,poti schimba arma (Warday) si la alt day iti iei arma (knife day)


Intr-un final,ai gtrija cum pui intrebarile,nu stiu de ceilalti profesori dar asta e o dezamagire destul de mare,desii esti nou ai luat 3 elevi,sa nu se repete chestiile astea pe viitor

Intr-un final as declara elevul admis cu 4/5 din cauza intrebarilor puse gresit.

~HYXUL~
06-06-2019, 10:57 PM
E corect aici totul, "Ti-a scapat voteban si banip" intrebarea n-a fost clara, la addban a pus steamid,si?

Fii mai atent pe viitor.

La intrebarea 3. Nu este permis niciun bug,intrebare neclara.

La 4 da,poti schimba arma (Warday) si la alt day iti iei arma (knife day)


Intr-un final,ai gtrija cum pui intrebarile,nu stiu de ceilalti profesori dar asta e o dezamagire destul de mare,desii esti nou ai luat 3 elevi,sa nu se repete chestiile astea pe viitor

Intr-un final as declara elevul admis cu 4/5 din cauza intrebarilor puse gresit.

+1 pentru tine, dar eu I-as da admis cu 4,5/5 fiindca steam id-ul nu e pus in ghilimele.

{???}
07-06-2019, 07:56 AM
E corect aici totul, "Ti-a scapat voteban si banip" intrebarea n-a fost clara, la addban a pus steamid,si?

Fii mai atent pe viitor.

La intrebarea 3. Nu este permis niciun bug,intrebare neclara.

La 4 da,poti schimba arma (Warday) si la alt day iti iei arma (knife day)


Intr-un final,ai gtrija cum pui intrebarile,nu stiu de ceilalti profesori dar asta e o dezamagire destul de mare,desii esti nou ai luat 3 elevi,sa nu se repete chestiile astea pe viitor

Intr-un final as declara elevul admis cu 4/5 din cauza intrebarilor puse gresit.

Folosesc intrebarile puse de tine =))

B14D3
07-06-2019, 02:09 PM
Folosesc intrebarile puse de tine =))

De ce? Am vazut ca de foarte multe ori pui accelasi intrebari,foarte usor de copiat.

~TraNda~
11-06-2019, 09:31 PM
Respins.
:locked: