PDA

View Full Version : Cerere Elev



Nebunu123
27-05-2019, 08:30 PM
Nick:Nebunu
Id facebook/skype:bosublack125
Varsta:15
Pe ce server esti admin?:jb.wargods.ro

{???}
30-05-2019, 04:37 PM
Te preiau eu, te am pe Discord, manualul il vei primii in PM dupa care vei avea la dispozitie o saptamana sa inveti, imi vei spune cand esti gata sa dai testul. Succes!

{???}
30-05-2019, 07:24 PM
In urma testului te declar ADMIS cu 3.5/5 intrebari gresite.
Greseli:
1. Esti pe server si vezi doi playeri cu nume identice, Alexandru si Alexandru Ionut, cum procedezi sa ii schimbi numele lui Alexandru Ionut?
R:amx_nick Alexandru Ionut

R:amx_nick Alexandru Ionut Matei

-1 Se va adauga numele respectivului in ghilimele, exemplu:
amx_nick "Alexandru Ionut" altnick

2. Care sunt cele 3 lucruri interzise in timpul unui day?
R: Sa nu iei alta arma la war

R:Sa nu sari pe mapa sau sub

R:Sa nu omori cu grenada la shark sau la arlte dayuri cum ar fi knife day

R: Sa nu omori cu arma la knife day
-0.5 Mentiune: e interzis sa iei arma la orice day; Este interzisa folosirea hookului, grabului; E interzis sa dai LR la day.

3. Esti pe server si vezi un player ca face reclama, ce faci?

R: amx_gag 10
R:si nume

-1 Mai intai ii resetezi configul playerului respectiv prin amx_resetcfg sa ne asiguram ca nu are un bind anume, dupa care ii dam mute.

4. Ce este nVidia CS? Si de ce este interzisa folosirea acestuia pe server?

R:Este un program care creste fps-urile si da este interzis

-1 nVidia CS este un Counter-Strike infectat cu CFG-uri ce contin linii de aim.

B14D3
07-06-2019, 01:44 PM
La intrebarea 2 A zis corect,Tu nu l-ai intrebat daca e interzis sa iei arma,l-ai intrebat ce nu are voie,a zis corect.

Eu as trece elevul cu 3/5

{???}
07-06-2019, 01:48 PM
La intrebarea 2 A zis corect,Tu nu l-ai intrebat daca e interzis sa iei arma,l-ai intrebat ce nu are voie,a zis corect.

Eu as trece elevul cu 3/5

Am destula experienta, a nu lua arma face parte din ce nu ai voie sa faci. Am dat raspunsul final, degeaba dai replyuri, decizia ramane a lui Wolf.

B14D3
07-06-2019, 09:56 PM
"Degeaba dai replyuri" iti dai seama ca sunt profesor si opinia mea face parte din nota finala,la fel si a lui hyxul,"ai destula experienta" sa nu uitam ca la amandoua testele ai fost acceptat cu 4/5 (la DR a fost din noroc,daca iti era lion profesor nu treceai,il stiu mai agresiv ps lion nu-mi da ban pe forum =)) )

Nebunu123
08-06-2019, 12:29 PM
Sincer,sa fiu sunt constient de faptul ca nu sunt cel mai bun admin ca am greselile mele cum fiecare le are pe ale lui.... mie mi-a explicat Kriza de ce am gresit la fiecare si sincer mi se pare corect si ca ar trebui sa imi mai repet manualul si regulamentul. Tu nu esti profesorul meu fiindca nu tu mi-ai dat manualul ci nici nu mi-ai explicat anumite paragrafe din manual asa ca te rog sa nu te bagi in necunostiinta de cauza.

B14D3
08-06-2019, 11:47 PM
Sincer,sa fiu sunt constient de faptul ca nu sunt cel mai bun admin ca am greselile mele cum fiecare le are pe ale lui.... mie mi-a explicat Kriza de ce am gresit la fiecare si sincer mi se pare corect si ca ar trebui sa imi mai repet manualul si regulamentul. Tu nu esti profesorul meu fiindca nu tu mi-ai dat manualul ci nici nu mi-ai explicat anumite paragrafe din manual asa ca te rog sa nu te bagi in necunostiinta de cauza.

Nici nu o sa-ti stau sa-ti explic cat de stupid este comentariul pe care tocmai l-ai pus, Nu ti-am zis ca trebuie sa repeti manualul si /sau regulamentul,ti-am explicat ca ai zis bine la intrebarea doi,asta fiind vina profesorului.

Nu trebuie sa ti se explice niciun paragraf,crede-ma,manualul este foarte clar chiar si asa.

Blue01
08-06-2019, 11:59 PM
Va rog frumos sa nu va mai certati pe modul public, nu tin partea la nimeni dar blade cam are dreptate in aceasta faza, totusi eu consider ca este corecta intrebarea 2 nu e nevoie sa va considerati ca aveti concurenta nici unul nu e mai bun ca altul

{???}
10-06-2019, 02:47 PM
"Degeaba dai replyuri" iti dai seama ca sunt profesor si opinia mea face parte din nota finala,la fel si a lui hyxul,"ai destula experienta" sa nu uitam ca la amandoua testele ai fost acceptat cu 4/5 (la DR a fost din noroc,daca iti era lion profesor nu treceai,il stiu mai agresiv ps lion nu-mi da ban pe forum =)) )

Tu oare cu cat ai fost admis..? Regulamentul spune clar 'Cele 3 lucruri interzise in decursul dayurilor sunt de a schimba/lua arma anumitor dayuri; sa folosești hook sau grab; e interzis sa se dea LR. Ma rog incheiati discuțiile, lafel cum a spus Blue.

GangsterHD
10-06-2019, 11:26 PM
ca t poa.te sa plângă blade

~HYXUL~
11-06-2019, 09:53 AM
La intrebarea 2 A zis corect,Tu nu l-ai intrebat daca e interzis sa iei arma,l-ai intrebat ce nu are voie,a zis corect.

Eu as trece elevul cu 3/5

Cred ca pe cineva il doare capul, dar csf…. Pe langa faptul ca faceti off-topic unde nu e cazul tu vi cu corecturi fara coerenta. Tu nici macar nu te-ai uitat la intrebare. Tu spui ca in intrebare a zis daca are voie sa ia arma la war, dar nici macar nu e asta intrebarea asa ca te ajut eu sa vezi mai bine.
2. Care sunt cele 3 lucruri interzise in timpul unui day?
R: Sa nu iei alta arma la war

Sper ca acuma ai vazut. Aici s-au cerut 3 lucruri interzise la day, iar nebunul a spus doar unul. Data viitoare cand vrei sa te dai destept incearca sa nu arati ca esti prost...

~TraNda~
11-06-2019, 09:34 PM
Admis
:locked: