PDA

View Full Version : CERE DE ADMIN Wgods-KATALIN



katalin
12-01-2013, 09:13 PM
GRAD: ADMIN/SLOT
NICK: katalin
Varsta: 23
Steam id:STEAM_ID_LAN
ID de mesenger: catalin.mihai20
Timp jucat: 25 ore
Perioada: dimieata .dupa amiaza .seara aproape tot timpul
Motiv: pentru a elimina acest server de jucatori cu coduri
Experiente:nu prea
Promovare: Fac reclama pe alte server.tin redirecte sidaca e neces si boost

C@mp3R
12-01-2013, 10:16 PM
:pro: slot daca dai si ceva boosturi iti dau pro si la admin:)

Wgods_.-|dcL|-
12-01-2013, 10:29 PM
In ultima vreme nu prea te-am vazut pe svr...mai exact...cam in ultimele 2 sapt....o si apropo cele 25 de ore jucate nu cred sunt necesare pentru admin...si doar cu slot nu poti sa "elimina acest server de jucatori cu coduri"...asa k iti propun acelasi lucru ca si camper adk sa dai cv boosturi :P

tragaci
13-01-2013, 08:05 AM
Motiv: pentru a elimina acest server de jucatori cu coduri
Experiente:nu prea
Promovare: Fac reclama pe alte server.tin redirecte sidaca e neces si boost

Amice, eu unul m-am cam saturat sa vad TOT TIMPUL acelasi motiv in cadrul unei cereri de admin. Toata lumea spune ca sunt codati pe server. Unde sunt codistii aia ca eu nu ii vad cand sunt eu activ. Si in ultimele zile am tot fost activ.
De altfel, eu nici nu te-am vazut pe tine pe server de cand am revenit.

Avand in vedere si topicul de la reclamatii, eu tind sa cred ca motivul petru care tu vrei admin este ca sa scapi de rigorile impuse prin regulament de ceilalti admini. Vrei sa nu se mai poata atinga nimeni de tine pe server si sa poti sa le dai peste nas celorlalti admini. Atitudine care nu iti este benefica.

Asadar si prin urmare fiindca ca deoarece...... :contra:


:pro: slot daca dai si ceva boosturi iti dau pro si la admin:)


MONSTER

Am rugamintea la tine sa incerci sa nu mai dai uc PRO in stanga si in dreapta.... ori fi ele GRATIS de dat....dar trebuie sa fi si putin atent cui ii dai PRO.
Pentru ca nu putem sa punem ca si administratori de server oameni care au ceva frustrari si care actioneaza doar pe principiul "las' ca vezi tu ce o sa patesti cand voi fi admin".

E un lucru bun sa fim mai multi admini pe server astfel incat la orice ora din zi si din noapte sa fie cineva care are grija de server....dar acel cineva trebuie sa incerce sa nu indeparteze jucatorii de pe server ci sa ii atraga.

C@mp3R
17-01-2013, 06:55 PM
tragaci daca tot e sa zic si eu ceva am vazut multi admini pe gg da unu care sa joace mai des nu e:(, katalin il vad cam mereu on cand intru asa ca is merita pro-ul de la mn si ma refer ca katalin merit slotul dar daca vrea admin din prima sa ia si el un slot ceva sa mai ridicam un pic serveru.O sa fiu mai atent pe viitor.

-=MaX=-
18-01-2013, 03:05 PM
admin acordat! ;)

:locked: