PDA

View Full Version : Cerere de admin



dragonsart
19-11-2010, 11:23 PM
AS VREA SI EU SA FAC O CERERE DE ADMIN AM EXPERIENTA IN CS ZM MOD SUNT CORECT CU TOTI PLAYERY STIU COMENZILE SI TIN REDIRECTE MAX 200 IN FIECARE ZI .MULTUMESC IDUL MEU ESTE alex.adi20@yahoo.com

T3ddYpRaF
20-11-2010, 03:25 AM
:)) deci cerere facuta dupa model n-ai , 200 de redirecte tine orice persoana care are calculator peste 3x6 , se incepe cu slot ,cate ore ai pe srv ? , mai mult nu zic @ t3ddyparfrupt de beat :)) daca ai face cerere de tipu asta pe srv de gungame sau normal de la mine ai avea ban pe motiv de inconstienta :)))))))))))))))))))))))

PS Max cre ca tre sa mai ridici0 standardu la cine dai admine ca e grav pe zm ca si beat mi se par bataie de joc astfel de cereri

Tiger
20-11-2010, 10:17 AM
@Profesional, usurel cu jignirile......

haios...dar totusii, (ma refer la cei care depun cerere) voi nu stiti sa urmati niste modele?!?!?...

Contra pana atunci!!!...ia-ti un model si urmeaza-l!!! (ai un model standart si cateva zeci de modele facute de alti care doresc slot/admin!!!)

Urmeaza linkul de mai jos pt modelul de cerere admin/slot si citeste tot ce scrie akolo!..fati o alta cerere!...
Click aici pt modelul standart!!! (<b>You have to register to ba able to see this link</b>!)

-DarKmonT-
20-11-2010, 10:18 AM
Ce sa spun .... Caut si eu o prietena dar nu gasesc .... sunt dotat dar caut si eu o prietena dar nu gasesc ! :)) Cam asha suna cererea !

---> Sunt nevoit sa-ti dau contra pentru urmatoarele motive :

1. Nu s-a respectat modelul de Cerere admin/slot !
2. Indiferent cate redirecte tii (200 e putin) se incepe cu o cerere slot !
3. Nu detii un numar satisfacator de ore pentru a avea destula experienta pe server sau pentru ati observa comportamentul !


--->Refa cererea dupa ce detii un minim de 100 de h pentru slot !<---

-=MaX=-
25-11-2010, 04:59 AM
Fa cererea dupa model si baga mare cu redirectele