PDA

View Full Version : Cerere helper - KennyS



KennySS
19-05-2019, 12:44 PM
Nick: KennyS

Nick-uri anterioare: Nu am avut.

Level: 3

Limba natala: Romana.

Limbi straine cunoscute: Engleza.

Factiuni anterioare(rank): Rank 7 NR


Descriere personala(min 50 de cuvinte): Dupa parerea mea sunt un baiat de gasca, dar cu toate acestea pot sa imi indeplinesc responsabilitatile. In timpul liber imi place sa ies pe afara la o bere cu prietenii sau sa ma uit la un meci. Uneori ma enervez cam repede, dar pot sa ma inteleg cu oricine stie de gluma si are o gandire logica.


*Poza cu /stats: <b>You have to register to ba able to see this link</b>

De ce doresti sa devii helper(min 50 de cuvinte)?: Doresc sa devin helper deoarece vreau sa ajut aceasta comunitate cat mai mult, deoarece este o comunitate cunoscuta si acest server are potential, si poate in viitor va ajunge la un numar mare de jucatori. De asemenea imi place gamemode-ul acestui server si pot sa ajut jucatorii deoarece cunosc in mare parte acest gamemode.

Cu ce crezi tu ca se ocupa un helper?(min 20 de cuvinte): Un helper ajuta jucatorii incepatori care vor sa se apuce pe server. De asemenea acesta poate ajuta comunitatea foarte mult prin comportamentul lui.

Cum te intelegi cu actualul staff de pe WarGods RPG? Admini si helperi. : Ma inteleg bine cu staff-ul de pe WarGods RPG.

Asassin
19-05-2019, 12:54 PM
Acceptat pentru teste.

SkruM
21-05-2019, 02:37 PM
O sa te trag la teste cand te vad pe server , Nick-ul meu de pe server SkruM@Zeu